לא מעט אנשים סובלים מהתופעה הכואבת והמעיקה של ציפורן חודרנית. מדובר על ציפורן הגדלה לתוך שכבת העור, כתוצאה מגזירה לא מדויקת או מלחץ עקבי המופעל על האזור. בכל מקרה, מדובר על תופעה העלולה לגרום לכאבים עזים, הגורמים לצליעה ולקשיי הליכה. כל מי שסובל מציפורן חודרנית יודע כי ללא טיפול מתאים, איכות החיים שלו תיפגע באופן אנוש. לכן אין זה מפתיע כי רוב האנשים בוחרים לפנות לרופאים המתמחים בתחום, לעבור ניתוחים כירורגיים ולבצע מגוון רחב של טיפולים שונים, על מנת להיפטר מהתופעה אחת ולתמיד. אך חשוב לזכור כי הדרך היעילה ביותר להתמודד עם מצב של ציפורן חודרנית, היא באמצעות טיפול בלייזר. ניתן היום למצוא מכשירי לייזר ייעודיים, המסוגלים לספק טיפול לייזר לציפורן חודרנית ברמה הגבוהה ביותר ולהשיג בכך את התוצאות האיכותיות והמוצלחות ביותר. אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול לייזר לציפורן חודרנית בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. אנו נהנים מעשרות שנים של וותק וניסיון בתחום ואנו מקפידים על שיטות העבודה המתקדמות והיעילות ביותר.

טיפול לייזר לציפורן חודרנית

כל היתרונות של טיפול לייזר לציפורן חודרנית

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של טיפולים, האמורים לסייע למצב של ציפורן חודרנית. בחלק מהמקרים למשל, ניתן להסתפק בתרופות סבתא, הכוללות לרוב השריית הרגל בתוך קערה עם מים חמימים וגזירת הציפורן לאחר שהיא הופכת לרכה ונוחה יותר לעבודה. אך במקרים קשים יותר, רוב הרופאים ממליצים על ניתוח כירורגי, במטרה להוציא את הציפורן הבעייתית. כדאי לדעת כי באמצעות טיפול בלייזר ניתן להסיר את החלק הבעייתי של הציפורן ובכך למנוע את המשך התפתחותה של הדלקת באזור, ללא שום תופעות לוואי. הציפורן תמשיך לגדול בצורה תקינה בסיום הטיפול, ובכך תאפשר למטופל לחזור לשגרת החיים ללא שום סיבוכים מיותרים.

קראו גם על טיפול פטרת ציפורניים בלייזר

טיפול לייזר לציפורן חודרנית – מה כדאי לדעת בנושא?

כדאי לדעת כי ציפורן חודרנית המובילה למצב של זיהום, דימום, מוגלה ובצקות, מחייבת טיפול מקצועי ולא ניתן להסתפק בטיפול בייתי. כדאי לדעת כי הזנחת המצב עלולה להוביל לנזק בלתי הפיכים, לכן אסור בשום אופן לזלזל בציפורן החודרנית שלכם. אם בעבר היה צורך לעקור את הציפורן, דבר שלא תמיד מנע את הישנות הבעיה, הרי שהיום ניתן להיעזר בפלאי הטכנולוגיה, על מנת לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. טיפול לייזר לציפורן חודרנית מאפשר להקרין את קרינת הלייזר באופן נקודתי על שורש הציפורן, במטרה לנטרל את התאים הבעייתיים ובכך למנוע את הצמיחה הלא תקינה של הציפורן החודרנית. מדובר על טיפול בודד, הפותר את הבעיה תוך דקות ספורות בלבד. הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית ולמחרת ניתן לחזור לשגרת החיים.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול לייזר לציפורן חודרנית ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

שתפו