כשמדובר בפטרת ציפורניים טיפול בלייזר היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המתעניינים בתחום של טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר. יש לזכור כי הקיץ הישראלי נחשב לחם ולח במיוחד, לכן אין זה מפתיע כי לא מעט אנשים נדבקים בפטרת הציפורניים. יש לזכור כי מדובר על מחלה מדבקת במיוחד, ולכן אי הקפדה על כפכפים במקלחות ציבוריות, או לחילופין, הליכה יחפה בשטח הבריכה, עלולה להוביל להדבקה. כל מי שסובל מפטרת ציפורניים יודע כי הטיפול עלול להיות ארוך ומייגע במיוחד, מאחר ויש צורך בסבלנות ולא מעט אורח רוח. הטיפולים הקונבנציונאליים אינם מסוגלים לספק פתרון מידי לבעיה, דבר שכמובן עלול לגרום ללא מעט תסכול בקרב המטופלים. אך אנו בקליניקה של לב פדיקור רפואי, נשמח לספק לכם טיפול פטרת ציפורניים בלייזר ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום כשלושה עשורים ונהנים ממאות מטופלים מרוצים.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

מה הפתרון המושלם ביותר לפטרת ציפורניים בלייזר?

קודם כל, חשוב להבין כי פטרת ציפורניים הינה זיהום פטרייתי העלול להדביק את כל הציפורניים, אך לרוב הוא נפוץ במיוחד בכפות הרגליים. חשוב להבין כי ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של פטריות, העלולות להתקיים בתוך הציפורניים שלנו, אך לא כולן משפיעות עלינו. פטרת חיידקית למשל, מתבטאת בשינוי צורתן של הציפורניים ובעיבוי שלהן. לרוב מדובר על פטריה שהחלה את דרכה בכף הרגל ופשוט עלתה לכיוון הציפורניים. לכן טיפול איכותי ומקצועי חייב להתמקד לא רק בציפורניים עצמן, אלא גם בעור של כף הרגל. במידה ומדובר על עור מגורה, אדמומי ומתקלף היוצר תחושת גירוד, אין ספק כי מדובר על פטריה. מומלץ לגשת לקליניקה המתמחה בתחום הפדיקור הרפואי, על מנת ליהנות מאבחון מקצועי והתאמת הטיפול האידיאלי ביותר עבורכם.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר – כל היתרונות בטיפול אחד

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של טיפולים בפטרת הציפורניים, אך חשוב לזכור כי רוב הטיפולים הקונבנציונאליים דורשים המון זמן והיעילות שלהם אינה מספקת. בדרך כלל מדובר על שימוש במשחות או כדורים ייעודיים, הגורמים לתופעות לוואי לא נעימות. לעומת זאת, טיפול פטרת ציפורניים בלייזר מהווה את הפתרון האידיאלי, מאחר ובשילוב עם שימוש במשחה ניתן להגיע לתוצאות המהירות והיעילות ביותר. כמובן שהטיפול חייב להיקבע בהתאם לרמת הזיהום ולמצב הציפורניים, תוך כדי התחשבות במצב הבריאותי של האדם ובמחלות הרגע שמהן הוא סובל. קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן ומסוגלת להשמיד את הפטרייה שחיה בתוכה. מדובר על טיפול בעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, שאינו כולל תופעות לוואי או תחושת כאב.

אנו בקליניקה של לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול פטרת ציפורניים בלייזר ברמה הגבוהה ביותר. אנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום, דבר המעניק לנו את האפשרות לאבחן את חומרת הזיהום ולהתאים את הטיפול האידיאלי ביותר לכל מטופל. לתיאום תור ולקבלת ייעוץ מקצועי, צרו קשר עוד היום!

שתפו