אנשים רבים סובלים מהתופעה המטרידה והמתסכלת של פטריות ברגליים. מדובר על אחד הזיהומים הנפוצים והמוכרים ביותר, אשר נוטים לשגשג במיוחד בעונת הקיץ. אנשים רבים נוטים ללכת יחפים, דבר המגביר את סיכויי ההדבקה. כמו כן, הטמפרטורות הגבוהות גורמות להזעה מוגברת, דבר שעלול להוביל להתפתחות של פטריה, במידה וכף הרגל אינה זוכה לאוורור מספק. אך חשוב לדעת כי אין שום צורך להמשיך לסבול, מאחר וניתן היום למצוא טיפול מקצועי ויעיל לכל סוגי הפטריות ברגליים. אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם את הטיפול המקצועי והאמין ביותר לבעיה. אנו נהנים ממעל ארבעה עשורים של וותק וניסיון בתחום, לצד אלפי לקוחות מרוצים ושימוש בטכנולוגיה ובציוד המתקדם ביותר בתחום. נשמח לסייע לכם להתמודד עם פטריות ברגליים, בנוסף לטיפול המוצע על ידי רופאי העור השונים.

פטרת ברגל

כל מה שחשוב לדעת לגבי טיפול בפטריות ברגליים

קודם כל, כדאי לדעת כי הופעה של פטריות ברגליים באה לידי ביטוי בתחושת גרד מעיקה, אדמומיות והשלת עור נגוע. ברוב הפעמים הפטרייה מופיעה בחיבור בין האצבעות, מאחר ומדובר על מקום המצוי בתנאי לחות קבועים. הדבר נכון במיוחד עבור כל מי שמבלה את רוב היום שלו בתוך נעל סגורה, במיוחד בטמפרטורות הגבוהות של הקיץ. השילוב בין החום התמידי ללחות הגבוהה, מהווה את הסביבה המושלמת להתפתחות של פטריות.

כמו כן, חשוב לזכור כי ניתן להידבק בפטריות באמצעות הליכה יחפה במלתחות משותפות, בריכת שחייה, ג’קוזי וכדומה. על מנת להימנע מהדבקה יש צורך להקפיד על היגיינה טובה של כפות הרגליים, כולל רחיצה יומיומית עם סבון, ייבוש טוב של כפות הרגליים והחלפת גרביים קבועה. יש לזכור כי מניעת התפתחות הפטרייה מהווה את הטיפול היעיל ביותר, אך כמובן שמי שכבר סובל מהזיהום, חייב לבקר אצל רופא עור, על מנת לקבל מרשם למשחה לפטרת מתאימה או לכדור לבליעה, במידה ומדובר על זיהום חריף במיוחד.

השילוב המנצח להיפטר מהפטריות? משחות לטיפול בפטריות ברגליים + טיפול לייזר!

כל מי שסובל מפטריות בכפות הרגליים יודע כי מדובר על תופעה שנוטה לחזור על עצמה. רוב רופאי העור רושמים משחות מקומיות למריחה, אך ההמלצה הכללית היא לשלב בין המשחה לבין טיפול בלייזר. טיפול בלייזר נחשב לאופציית הטיפול המועדפת ביותר, המצליחה להוביל לתוצאות האיכותיות והמוצלחות ביותר. משחות מקומיות לשם טיפול בפטריות ברגליים יכולות להכיל מספר סוגים של חומרים פעילים, כמו למשל, אקונזול, ביפונזול, אמורולפין וכדומה. בחלק מהמקרים רופאי העור ממליצים על נטילה של כדורים, במידה ומדובר על פטריה, שהתפשטה לכל כף הרגל. אך באמצעות טיפול בלייזר ניתן לחסל סופית את הנבגים של הפטרייה ובכך למנוע את התרבותה, ללא שום נזק לעור וללא שום תופעות לוואי.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם את הטיפול היעיל והמומלץ ביותר למצב של פטריות ברגליים. לפרטים נוספים, צרו קשר.

שתפו