גברים רבים יכולים להרוויח לא מעט מטיפול בדיקור רפואי, מאחר ומדובר על טיפול חיוני עבור כל מי שסובל מסדקים, עור קשה, יבלות, פטריות או ציפורן חודרנית. חלק ניכר מהגברים אינם מקפידים על בריאות כפות הרגליים שלהם, דבר שבא לידי ביטוי בהזנחה כללית של כף הרגל. כדאי לזכור כי טיפול פדיקור רפואי לגברים אינו שונה משמעותית מטיפול שמיועד לנשים, מאחר ובריאות כף הרגל אינה משתנה באופן מהותי מגבר לאישה. שני המינים עלולים לסבול ממגוון רחב של בעיות שונות, כתוצאה מאי הקפדה על אוורור מספק של כפות הרגליים או כתוצאה מגרביים לא נושמות ונעליים לוחצות. לכן אחת לתקופה מומלץ להגיע לקליניקה שמתמחה בפדיקור רפואי, על מנת לשמור על בריאות כפות הרגליים שלכם.

מה עושים בטיפול פדיקור רפואי לגברים?

טיפול פדיקור רפואי לגברים – מה זה בעצם אומר?

רוב האנשים מגיעים לטיפול פדיקור רפואי כאשר מצב כפות הרגליים שלהם מגיע למצב קשה ובלתי נסבל. בחלק גדול מהמקרים מדובר על אנשים שכבר פנו לרופאי עור או לכירורגים ולא הצליחו לקבל מענה מקיף לבעיה שלהם. לא פעם ניתן לשמוע על אנשים שסובלים במשך שנים מציפורן חודרנית או מפטרת העור או הציפורניים, מבלי לקבל שום מענה מהרופאים. יש לזכור כי פתרון כירורגי לציפורן חודרנית עלול לפגוע בשורש הגדילה של הציפורן, מבלי לדבר על כך, שהטיפול מספק פתרון זמני בלבד. ברוב המקרים הציפורן תגדל פעם נוספת לתוך הבשר, מאחר והכירורג מסיר אותה, מבלי לטפל במסלול הצמיחה שלה. לעומת זאת, באמצעות טיפול בקליניקה מקצועית, תוכלו לשנות את מסלול הצמיחה של הציפורן ולהקל על הכאב והדלקת באמצעות גזירה של 2 מ”מ בלבד מהציפורן. הדבר נכון גם לגבי פטרת הציפורניים, מאחר ובאמצעות לייזר ומשחה ייעודית תצליחו להיפטר מהפטרת אחת ולתמיד, ללא שום צורך בכדורים שפוגעים בתפקודי הכבד או במשחות מייאשות, שאינן מטפלות בבעיה.

מה כולל מפדיקור רפואי?

חשוב להבין כי כל מי שמגיעה לקליניקה המתמחה בפדיקור רפואי חייב לעבור אבחון מקיף ומקצועי, על מנת להתאים עבורו את תוכנית הטיפול המתאימה עבורו. מי שסובל מפטרת הציפורניים או מציפורן חודרנית, יזכה לקבל סדרת טיפולים ייעודית. לעומת זאת, מי שסובל מעור יבש וסדוק, יוכל לקבל טיפול מקיף, שנועד לאבחן את הסיבה לסדקים בעור ולהתאים את הטיפול המתאים למקור הבעיה. הדבר נכון גם לגבי טיפול ביבלות, מאחר ויש לאבחן את אופי וסוג היבלת ורק לאחר מכן להציע את הטיפול המתאים ביותר. כמובן שקשישים ואנשים שסובלים מכפות רגלים סוכרתיות יזדקקו לטיפולים קבועים, במטרה לשמור על בריאות כף הרגל ולמנוע התפתחות של סיבוכים מיותרים.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול פדיקור רפואי לגברים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הטיפול שלנו כולל אבחון מקיף והתאמת תוכנית הטיפול האידיאלית ביותר עבורכם. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

שתפו