אין ספק כי פדיקור רפואי לגברים יכול לחולל פלאים עבור לא מעט אנשים, הסובלים מכפות רגליים מוזנחות. לא מעט גברים אינם נותנים דגש מיוחד לכפות הרגליים שלהם, מחוסר תשומת לב או מחוסר מודעות לעניין.

אך למעשה, חשוב להבין כי מעבר לחשיבות של שמירה על כפות רגליים אסתטיות, ישנו צורך מיוחד לשמור על בריאות כף הרגל ובריאות הציפורניים. ללא הקפדה מיוחדת, אתם עלולים לגלות כי כפות הרגליים שלכם סובלות מיבלות, עור קשה, פטריות וציפורניים חודרניות.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם פדיקור רפואי לגברים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום מזה שנים ומחזיקים בלא מעט וותק וניסיון, לצד מוניטין ללא עוררין.

אנו מקפידים לספק לכל מטופל אבחון מקיף לצד התאמת תוכנית הטיפול המתאימה ביותר לכפות הרגליים שלו. שיטות העבודה שלנו מבוססות על הטכנולוגיה החדשנית ביותר והן מספקות מענה מושלם לרוב הבעיות.

פדיקור רפואי לגברים - למה זה מומלץ?

פדיקור רפואי לגברים – כל היתרונות

קודם כל, חשוב להבין כי פדיקור רפואי אינו זהה לפדיקור קוסמטי, מאחר והמטרה שלו היא לטפל במגוון רחב של תופעות עור ובעיות ציפורניים שונות. במהלך הטיפול ניתן להסיר עור יבש וקשה, לטפל בעור סדוק ומכאיב, להעלים יבלות ולטפל בפטרת הציפורניים ובציפורניים חודרניות.

טיפול מקצועי ומנוסה יכול לספק לכם כפות רגליים בריאות ואסתטיות יותר, ללא ציפורניים צהובות ומעובות או עור יבש וסדוק. מעבר לכך, מדובר על טיפול אידיאלי לחולי סכרת ולאנשים מבוגרים, המתקשים לטפל בכפות הרגליים שלהם ועלולים לסבול מחתכים, כיבים, אקזמות וכדומה.

יש לזכור כי כתוצאה מהגיל המבוגר או ממחלת הסכרת, ישנה פגיעה בזרימת הדם לגפיים התחתונות, דבר המפחית את היכולת של כף הרגל להחלים במהירות. לכן ישנו סיכון מוגבר לזיהומים וכיבים, המצריכים טיפול ייעודי.

פדיקור רפואי לגברים – מי בכלל זקוק לזה?

כל גבר המעוניין לשמור על בריאות כפות הרגליים ובריאות הציפורניים שלו, חייב להקפיד על טיפול פדיקור רפואי אחת לתקופה. הדבר נכון במיוחד עבור גברים, הנוטים להזניח את כפות הרגליים שלהם ולסבול מעור סדוק וקשה.

כדאי לדעת כי עור סדוק מהווה סיכוי מוגבר להתפתחות של פטריות וזיהומים שונים, החודרים לתוך העור דרך הסדק. לכן חשוב לטפל בעור הסדוק במטרה לשפר את איכות החיים, למנוע כאבים מיותרים וכמובן להקטין את הסיכון לפטריות.

במהלך פדיקור רפואי לגברים נעשה שימוש בציוד ייעודי לצורך הסרת העור הקשה, ריכוך העור, טיפול בציפורניים חודרניות וכמובן טיפול בפטרת כף הרגל או פטרת הציפורניים. יש להקפיד על מרפאה מקצועית ומנוסה, המסוגלת לספק את הטיפול היעיל והאידיאלי ביותר עבורכם.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם פדיקור רפואי לגברים, שיותיר את כפות הרגליים שלכם נעימות, בריאות ורעננות יותר. הטיפול אידיאלי לכל מי שסובל מפטרת, ציפורניים חודרניות או עור קשה וסדוק. למידע נוסף, צרו קשר.

שתפו