אנשים רבים סובלים מהתופעה של פטרת ציפורניים ברגליים, מאחר ומדובר על אחת התלונות הנפוצות והשכיחות ביותר בתחום. כל אחד עלול להידבק בפטרת הציפורניים כתוצאה מאי הקפדה מספקת על היגיינה. הדבר נכון במיוחד עבור כל מי שאינו מקפיד על כפכפים במקלחות משותפות, או לחילופין, אינו מספק לכפות הרגליים שלו אוורור מספק. חשוב לדעת כי ניתן לטפל בפטרת הציפורניים בלא מעט דרכים שונות, החל ממשחות מקומיות, כדורים ייעודיים, טיפולי לייזר ואפילו דרכים טבעיות. אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול פדיקור רפואי ברמה הגבוהה ביותר, במטרה להיפטר מפטרת הציפורניים אחת ולתמיד. באמצעות שימוש בטכנולוגיית לייזר מתקדמת בשילוב עם משחה לפטרת, ניתן לסלק את הפטרייה אחת ולתמיד. אנו נשמח לייעץ לכם לגבי טיפול טבעי בפטרת ציפורניים, לצורך טיפול ביתי לצד דרכים למנוע את הופעת הפטרייה בהמשך הדרך.

פטרת ציפורניים ברגליים

פטרת ציפורניים ברגליים טיפול טבעי – כל מה שחשוב לדעת 

קודם כל, כדאי לדעת כי הרבה לפני הופעת המשחות המקומיות והכדורים הייעודיים, רוב האנשים השתמשו בדרכים טבעיות, לצורך טיפול בפטרת הציפורניים. למעשה, ניתן היום למצוא לא מעט דרכים טבעיות למנוע את הופעת הפטרייה ולטפל בה, לצורך זירוז תהליך ההחלמה. ההמלצה הכללית היא לשלב טיפולי פדיקור רפואי עם טיפול לייזר ומשחות מקומיות, בנוסף לטיפולים הטבעיים של פטרת ציפורניים ברגליים, אשר מזרזים את תהליך ההחלמה הטבעי של הציפורניים. הטיפול הטבעי כולל שימוש בחומרים טבעיים בלבד, הוא יכול לסייע למנוע את התפשטות הפטרייה ובמקרים קלים, ניתן להיעזר בו לצורך טיפול יעיל ואיכותי, ללא שום צורך בטיפול מקצועי נוסף. כמובן שבמקרים שבהם הפטרייה התפשטה לאזורים נוספים, הטיפול הטבעי לא יהיה מספיק יעיל. 

פטרת ציפורניים טיפול טבעי – כיצד לעשות זאת נכון?

אחד הטיפולים היעילים ביותר, הינו טיפול הכולל שימוש בשמן עץ התה. מדובר למעשה על האנטיביוטיקה של הטבע, היעילה לטיפול בפטריות ברגליים, בידיים ובזיהומים בקטריאליים. ניתן להשתמש בשמן האתרי לצורך טיפול בפצעים או פטריות, מאחר והוא מעודד את תהליך ההחלמה הטבעי של הגוף וגורם להשמדת הפטרייה. מומלץ למרוח את השמן 3 – 4 פעמים בשבוע ישירות על הציפורן הנגועה ועל העור מסביבה. כמו כן, כדאי להכיר את הסגולות של החומץ, הנחשב לחומר חיטוי מעולה, שנלחם היטב בפטריות. ההמלצה הכללית היא להשרות את כפות הרגליים בקערית עם מים פושרים מהולים בחומץ על בסיס יומיומי, למשך כחצי שעה עד שעה. מעבר לכך, כדאי להכיר את היתרונות של צמח האלוורה, הידוע בתור מרגיע גרד ואדמומיות באזור. אומנם האלוורה אינה מסוגלת לטפל בפטרייה עצמה, אך היא יכולה להקל באופן משמעותי על התסמינים.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי פטרת ציפורניים ברגליים. נשמח לספק לכם אבחון מקצועי של המצב לצד תוכנית טיפולים פרטנית, שנועדה לספק את המענה האידיאלי ביותר עבורכם. למידע נוסף, צרו קשר.

 

שתפו