היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים שמבינים את החשיבות של פדיקור רפואי. יש להבין כי ישנו הבדל עצום בין פדיקור, שנועד לעדן את כף הרגל ולשמור על המראה האסתטי שלה, לבין פדיקור רפואי שנועד לטפל בציפורניים חודרניות, כפות רגליים סוכרתיות וכדומה. אנשים רבים סובלים מלא מעט מצבים רפואיים הדורשים פדיקור רפואי, אשר יכול להקל על סבלם ולשפר את המצב הבריאותי שלהם. חשוב כמובן לפנות לקליניקה מוכרת וידועה, הנהנית מלא מעט וותק, ניסיון ומוניטין בתחום.

אנו בקליניקה של אלי לב נהנים מעשרות שנים של ניסיון ומיומנות בתחום. אנו מתמחים בטיפולי פדיקור רפואי ברמה הגבוהה ביותר, שיכול לספק פתרון לבעיות רפואיות שאפילו הרופאים לא תמיד מצליחים למצוא להן פתרון. אנו מספקים אבחון של הבעיה ובונים תוכנית טיפולים ספציפית לכל מטופל. אז בעצם מי צריך פדיקור רפואי?

מהם המצבים רפואיים הדורשים פדיקור רפואי ומי זקוק לו?

אנשים רבים הסובלים מבעיות רפואיות שונות במעטפת כף הרגל, יוכלו להרוויח מפדיקור רפואי. פדיקור רפואי יכול לאפשר לכל אחד ולכל אחת להיפטר מהעור הקשה והסדוק בכף הרגל, ובכך להכין את כפות הרגליים לקראת הקיץ. יש לזכור כי בקיץ אנו נוהגים להסתובב בכפכפים או בסנדלים ולכן יש צורך לטפל בכפות הרגליים, במטרה ליהנות מכף רגל אסתטית יותר. כמו כן, פדיקור רפואי יכול לסייע לכל מי שמתקשה לגזור או לשייף ציפורניים קשות במיוחד, מאחר ולא מעט אנשים סובלים מציפורניים מעובות כתוצאה מפטרייה. פדיקור רפואי יכול לסייע בבעיה ואף לטפל במצבים של ציפורן חודרנית או דלקות בציפורניים. כדאי לדעת כי פטרייה בכף הרגל מצריכה טיפול פדיקור רפואי, מאחר וטיפול רפואי בלבד אינו מספיק לצורך מיגור התופעה. 

פדיקור ברגל

מי יכול להרוויח מטיפול פדיקור רפואי?

אנשים רבים הסובלים מיבלות שונות, יכולים להרוויח המון מטיפול מקצועי ואיכותי של פדיקור רפואי. יש לזכור כי בחלק מסוגי היבלות יהיה צורך בטיפול ביבלות באמצעות חנקן בנוסף לפדיקור הרפואי, אך השילוב של שני הטיפולים האלו נחשב ליעיל במיוחד. חשוב להבין כי הקפדה על פדיקור רפואי אחת לתקופה, יכולה למנוע לא מעט בעיות קשות בכפות הרגליים. מעבר לכך, יש לזכור כי לא מעט אנשים סוכרתיים מופנים על בסיס קבוע לקליניקות המספקות שירותי פדיקור רפואי, מאחר וזוהי הדרך היעילה ביותר לטפל בבעיות השונות שנוטות לצוץ בכפות הרגליים של אנשים סוכרתיים.

מתי צריך פדיקור רפואי מעבר לכך? חשוב לזכור כי אנשים העוסקים בספורט באופן קבוע, נוטים לא פעם לסבול ממגוון רחב של בעיות שונות בכפות הרגליים, החל מפטריות, ציפורן חודרנית, עור קשה וכדומה. לכן אנשים מסוג זה חייבים להקפיד על טיפול תקופתי, במטרה לשמור על כפות הרגליים שלהם ולמנוע בעיות קשות יותר בהמשך הדרך.

אנו בקליניקה של אלי לב מתמחים בטיפולי פדיקור רפואי ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים אבחון מקצועי ותוכנית טיפולים אישית לכל לקוח. לפרטים נוספים, צרו קשר.

שתפו