אנשים רבים מתעניינים לגבי מחיר פדיקור רפואי, מאחר ומדובר על אחד הטיפולים החשובים והחיוניים ביותר, עבור כל מי שסובל מבעיות שונות בכפות הרגליים. הדבר נכון הן עבור אנשים סוכרתיים ואנשים מבוגרים, המתקשים לטפל היטב בכפות הרגליים שלהם והן עבור אנשים הסובלים מפטרת הציפורניים, ציפורן חודרנית, עור קשה וסדוק או יבלות בכפות הרגליים. 

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם פדיקור רפואי מחיר נוח ומשתלם לכל כיס. המחירים שלנו הוגנים והטיפולים שלנו ברמה הגבוהה ביותר, מאחר ואנו משתמשים במכשור ובציוד המתקדם ביותר ומעניקים יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך. אנו מקפידים על אבחון מדויק ומקיף של המטופל, על מנת להתאים עבורו את תוכנית הטיפול היעילה ביותר.

כמה עולה פדיקור רפואי

אז כמה בעצם עולה פדיקור רפואי?

כמובן שאין מחיר ספציפי לטיפול פדיקור רפואי, מאחר וכל מכון וכל מרפאה יכולים לקבוע את המחיר המתאים ביותר עבורם. חשוב רק להדגיש כי ישנו הבדל עצום בין טיפול פדיקור רפואי לבין טיפול פדיקור קוסמטי, מאחר ובעוד שפדיקור קוסמטי נועד להעניק טיפול כיפי ומפנק לכפות הרגליים ולהעניק להן מראה אסתטי יותר, הפדיקור הרפואי נועד כדי לספק מענה מקיף לבעיות השונות של כף הרגל. פדיקור קוסמטי כולל מסאג’ לכף הרגל וצביעת הציפורניים בצבעים יפים ומיוחדים, אך פדיקור רפואי נועד לטפל במקרים של עור קשה וסדוק, יבלות הנוצרות כתוצאה מלחץ מתמיד, פטרת העור ופטרת הציפורניים, המתפתחות כתוצאה מחוסר היגיינה או מחוסר אוורור מספק של כפות הרגליים וכדומה. לכן מי שמעוניין בטיפוח רפות הרגליים, ילך לפדיקור קוסמטי שיהיה כמובן זול יותר, מהפדיקור הרפואי המקצועי והמעמיק יותר. המטפלים בפדיקור רפואי חייבים להחזיק בתעודת הסמכה מתאימה, לכן המחיר שלהם יהיה בהתאם.

מה משפיע על עלות טיפול פדיקור רפואי?

מחיר פדיקור רפואי מושפע מגורמים שונים, החל מוותק וניסיון המטפל ועד למיקום הגאוגרפי שלו בארץ. כמובן שמרפאות שממוקמות במרכז הארץ יגבו סכומי כסף גבוהים יותר, מאשר מרפאות דומות הממוקמות בצפון או בדרום. מעבר לכך, יש לזכור כי ככל שהמטפל יהיה מנוסה ומיומן יותר, כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר, מאחר והוא כבר מכיר את התחום לעומק ועשה את כל הקורסים הרלוונטיים, לצורך מתן טיפול מקצועי ומקיף. כמו כן, מחיר הטיפול תלוי גם באורך שלו, מאחר וטיפול פדיקור רפואי יכול לנוע בין 45 ועד 90 דקות, בהתאם לסוג הטיפול הנחוץ ולחומרת המצב. בנוסף, יש לזכור כי המחיר תלוי גם בסוג הטיפול הנחוץ ובמספר הטיפולים הכולל בסדרה שהמטופל רכש, מאחר ולרוב תהיה הנחה למספר טיפולים גבוה יותר. ברוב הפעמים הטיפול יעלה בין 250 – 500 ₪, בהתאם לכל הגורמים שהוזכרו לעיל.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם מחיר פדיקור רפואי הוגן ואטרקטיבי. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

שתפו