אין ספק כי הקיץ כבר כאן וזה בדיוק הזמן לעבור לסנדלים ולכפכפים. אך על מנת לבצע את המעבר בצורה נינוחה וחלקה, יש צורך לדאוג לבריאות כפות הרגליים. לא מעט אנשים סובלים ממגוון רחב של בעיות בתחום, החל מפטרת עקשנית שאינה עוברת ועד לציפורן חודרנית, שמפרישה מוגלה. בכל מקרה, חשוב להגיע לאנשי מקצוע המתמחים בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הטיפול המקיף והיעיל ביותר עבורכם.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם אבחון מקיף של מצב כפות הרגליים שלכם, לצד טיפול מותאם אישית. אנו מאמינים ביחס אישי לכל לקוח ובשימוש בטכניקות ובמכשור המתקדמים ביותר. הטיפול שלנו בציפורן חודרנית מוגלתית נחשב ליעיל במיוחד, מאחר ובאמצעות הסרת 2 מ”מ מהציפורן שחדרו לתוך העור, נוכל לספק לכם הקלה מידית ברמות הכאב ולאפשר לציפורן לגדול מחדש בצורה נכונה ותקינה יותר.

הפרשת מוגלה בציפורן: צריך לטפל בהקדם

 

כל הסיבות לטפל במהירות במצבים של ציפורן חודרנית

לא מעט אנשים נוטים להזניח את כפות הרגליים שלהם, מאחר ומדובר על אזור בגוף שנוטה להיות מכוסה במשך רוב שעות היום. אך בעונת הקיץ אין ברירה, אלא לחשוף את כפות הרגליים, לכן יש צורך להעניק להן טיפול מתאים. אחד הטיפולים החשובים והחיוניים ביותר, שלא ניתן לוותר עליו, הוא הטיפול בציפורן חודרנית. אנשים רבים סובלים מהתופעה, כתוצאה מגזירה לא ישרה של הציפורניים, דבר שמוביל לחדירת הציפורן לתוך הבשר שמקיף אותה. במקרים קלים, האזור יהיה רגיש למגע והוא עלול להתנפח או להאדים. במקרים של הזנחה, הדלקת תמשיך להתפתח עד למצב של מוגלה המטפטפת מהציפורן. לכן חשוב לטפל במצבים מסוג זה מוקדם ככל הניתן, על מנת להימנע מסיבוכים מיותרים בהמשך הדרך. 

ציפורן חודרנית – סיבות להיווצרותה וטיפול מתאים

הציפורן החודרנית עלולה להופיע כתוצאה מלחץ בלתי פוסק על האזור, כמו במקרים של נעליים לוחצות, או סוגי ספורט מסוימים, כגון כדורגל או בלט. במקרים מסוג זה, נוצר לחץ תמידי על האזור, דבר שגורם לשינוי מסלול הצמיחה של הציפורן. חשוב לציין כי ציפורן חודרנית עלולה להופיע בכל גיל והיא עלולה אף לגרום למוגבלות תנועה, במקרים של הזנחה חמורה. לכן חשוב לפנות בצורה מידית לאיש מקצוע, על מנת לטפל בבעיה ולמנוע את הישנותה. כדאי לציין כי במקרים קלים, ניתן לרכך את האזור באמצעות גיגית עם מים חמים ולגזור בעדינות את הציפורן בצורה עצמאית. אך במקרה של דלקת, המאופיינת באדמומיות, נפיחות, מוגלה וכאב, אין ברירה, אלא לפנות לפדיקור מקצועי. באמצעות הסרה נקודתית של הציפורן ושימוש במשחות אנטיביוטיות, ניתן לפתור את הבעיה. במקרים קיצוניים כדאי לפנות לכירורג, לצורך הסרת הציפורן במלואה. 

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול יעיל ומקצועי במקרים של ציפורן חודרנית, הגורמת לדלקת ומוגלה. הטיפול שלנו אינו כואב ואינו פוגם בנראות הציפורן. לתיאום תור, צרו קשר.

שתפו