אנשים רבים סובלים מציפורן חודרנית, כתוצאה מגזירה לא מדויקת של הציפורן, או לחילופין, נעליים וגרביים הדוקות מידי.

חשוב לזכור כי מעבר לאי הנוחות הנגרמת כתוצאה מציפורן חודרנית, מדובר על תופעה שעלולה להחמיר ללא טיפול מתאים, דבר שיוביל לנפיחות, אודם ומוגלה.

לכן חשוב לפנות לטיפול מתאים, שיבטיח לכם הקלה מידית ברמת הכאב ובמצב הדלקת. חשוב לפנות מראש לקליניקה מקצועית שמתמחה בתחום, שתוכל להבטיח לכם פתרון מידי לבעיה, לצד הקפדה על פתרון לטווח הארוך.

באמצעות הסרה של שני מילימטר מהציפורן, שחדרו לתוך הבשר, ניתן לפתור את הבעיה המיידית ולהבטיח את מסלול הצמיחה הנכון של הציפורן. לרוב יהיה צורך לחזור לביקורת, על מנת לוודא את מסלול הצמיחה הרצוי.

טיפול יעיל לציפורן חודרנית ללא ניתוח

טיפול יעיל לציפורן חודרנית ללא ניתוח – נעים להכיר!

אם בעבר היה צורך לגשת לכירורג על מנת להסיר חלק נכבד מהציפורן, הרי שהיום ניתן להימנע מכך.

טיפול מהדור הישן הצריך זמן החלמה מהיר והוא פגע קשות בנראות האסתטית של כף הרגל. מעבר לכך, יש לזכור כי מדובר היה על טיפול לטווח קצר בלבד, מאחר ולאחר תקופה מסוימת, הציפורן ממשיכה לצמוח לתוך הבשר בהתאם למסלול הצמיחה הרגיל שלה.

לכן חשוב לשנות את מסלול הצמיחה של הציפורן, באמצעות הקפדה על סדרת טיפולים מותאמת אישית.

כמו כן, יש ללמוד כיצד לגזור נכון את הציפורניים, על מנת למנוע את הישנות את הבעיה. אנשים שאינם מקפידים על נעליים נוחות, חייבים לשנות זאת במהירות, על מנת למנוע התפתחות של ציפורן חודרנית נוספת. 

טיפול יעיל לציפורן חודרנית ללא ניתוח – כי אין שום צורך להמשיך לסבול

יש לציין כי הטיפול המוצע על ידי הכירורג כולל זריקות הרדמה בסמיכות לציפורן המודלקת, דבר שמעורר תגובת כאב אוטומטית אצל כל מטופל.

לעומת זאת, הסרה של 2 מ”מ בלבד אינה כואבת ואינה מסכנת את שורש הגדילה של הציפורן, בניגוד להסרת הציפורן בשלמותה או חלק ניכר ממנה על ידי הכירורג.

כמו כן, יש לזכור כי במקרים קלים ניתן לטפל בציפורן החודרנית בצורה עצמאית, באמצעות ריכוך האזור במים חמים וגזירה עדינה של החלק של הציפורן שחודר לתוך העור.

חשוב כמובן להקפיד על חיטוי האזור ולשים לב כי לא מתפתח זיהום, שיצריך מכם לפנות לסיוע מקצועי.

אנו בלב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול יעיל לציפורן חודרנית ללא ניתוח. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע לכם להיפטר מהציפורן החודרנית אחת ולתמיד.

באמצעות הוצאת שני מילימטר של הציפורן שחדרו לתוך הבשר ניתן ליהנות מהקלה משמעותית בתחושת הכאב ולכוון את מסלול הצמיחה של הציפורן לכיוון הנכון.

מדובר על טיפול של 5 דקות בלבד, שאינו פוגע במראה האסתטי של כף הרגל ומהווה פתרון מידי הן לתחושת הכאב והן לבעיית הדלקת. לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור, צרו קשר!

 

שתפו