טיפול בציפורן חודרנית

טיפול בציפורן חודרנית

ראשית – אל תיבהלו. ציפורן חודרנית עלולה להכאיב אבל ניתן לטפל בה. במידה שאתם חשים כאב, ואין לכם אפשרות להגיע לטיפול אצל לב מדיקל פדיקור, יש להשרות את הרגל במים חמים (במידת יכולתכם לשאת את החום) לבזוק לתוכן מלח וסבון ולטבול את כף הרגל למשך כרבע שעה. מומלץ לעשות זאת פעמים אחדות ביום.

על מנת לאפשר לכף הרגל בכלל ולציפורני אצבעותיהן בפרט ’שטח מחיה’ נרחב, פתוח, רצוי להעדיף, ככל שניתן, נעילת סנדלים פתוחים על פני נעליים. פתח מלפנים מאפשר מניעת לחץ על האצבעות ומאפשר להן ’לנשום’.

מאחר שמדובר באזור רגיש לכאב – במידה שהציפורן החודרנית לוחצת ומפריעה, גשו לטיפול אצל לב מדיקל פדיקור – באחד הסניפים שבתל אביב או בנהריה, על מנת לקבל טיפול מקצועי על ידי הצוות המיומן ובעל הניסיון.

ניתן לפתור את הבעייה בטיפול בציפורן חודרנית על ידי טיפול נכון ואפקטיבי בהרמת הציפורן בהדרגה. דבר זה נעשה על ידי מספר פגישות בלב מדיקל פדיקור, ללא כל כאב ומבטיח פתרון גם לטווח הארוך.

מה סבתא אומרת?

אין להקל חלילה ראש בחכמת החיים ובניסיון של סבתא – תהיה מי שתהיה, אבל לא בטוח שעצותיה, שאולי הועילו לאי מי ואולי לא, אמורות להנחות אתכם בנושא הטיפול. עם כל הכבוד לתרופות סבתא, חשוב, במקביל, לגשת לבירור אפשרות קבלת מענה רפואי לטיפול בבעיה אצל לב מדיקל פדיקור, בסניפים השונים.

סבתא אחת אומרת… כי אחד האמצעים לטיפול בציפורן חודרנית הוא – רקיחת עיסה שמורכבת מכף חילבה וכף דבש, מריחתה על הציפורן החודרנית, כיסויה בפד גזה וחבישה ( רפה) בתחבושת. לדעת סבתא החילבה סופחת את נוזלי הדלקת בעוד הדבש משמש כחומר חיטוי ומסייע לניקוי האזור המודלק. מה שבטוח – ככל שניתן להניח – הוא שאם עיסה זו לא תועיל, לכל הפחות היא לא תזיק….

בשורה התחתונה: אין צורך להגיע לרופא. ניתן להגיע לצוות המקצועי והמיומן של לב מדיקל פדיקור ולקבל שם תוצאות מיידיות ואף לטווח הארוך, על סמך הניסיון המקצועי שלנו. 1-700-5555-86

שיחת ייעוץ חינם