אנשים רבים סובלים מפטרת בכפות הידיים או הרגליים, מאחר ומדובר על אחד מזיהומי העור הנפוצים ביותר. ברוב המקרים הפטרת תהיה נפוצה יותר בכפות הרגליים, אך היא בהחלט יכולה להגיע גם לכפות הידיים. מדובר על זיהום עור מדבק במיוחד, שיכול לעבוד בין הרגליים לידיים ולהיפך. נשים רבות נדבקות בפטרת הציפורניים בעקבות מניקור או פדיקור במקום שאינו מקפיד על היגיינה מספקת וסטריליזציה של המכשור. כמו כן, טיפולי לק ג’ל עלולים להוביל להדבקות בפטרת, לכן חשוב לוודא כי הטיפול נעשה במקום מקצועי ואיכותי בלבד. במקרים מסוג זה רבים מחפשים אחר משחה לפטרת, מאחר ומדובר על הפתרון הזמין ביותר, שנמכר אפילו ללא מרשם רופא.

הוראות שימוש למשחה לפטרת – מה כדאי לדעת?

איפה אפשר למצוא הוראות שימוש למשחה לפטרת?

רוב האנשים שנדבקים בפטרת נוטים לפנות לאחת מרשתות הפארם, על מנת לרכוש משחה לפטרת. ישנן משחות רבות שנמכרות ללא שום צורך במרשם רופא, בעוד שמשחות אחרות מצריכות ביקור אצל רופא העור. כמו כן, חלק מקופות החולים מפעילות אפליקציות ייעודיות, המאפשרות לצלם את הפטרת ולשלוח את התמונה לרופא, על מנת שירשום משחה מתאימה. הוראות שימוש למשחה לפטרת מגיעות כמובן ביחד עם המשחה עצמה, כאשר מומלץ לעיין בהוראות וכמובן להקשיב להנחיות הרופא. ברוב המקרים ההנחיות הן למרוח את האזור הנגוע פעמיים ביותר. כדאי לדעת כי ברוב המקרים המשחות הניתנות על ידי רופאי העור והמשחות שנמכרות ברשתות הפארם לא יצליחו לסייע לכם להיפטר מהבעיה לצמיתות. ברבים מהמקרים הפטרת תחזור במהרה והשימוש במשחה יהפוך ללא יעיל. ההמלצה הכללית היא לפנות לקליניקה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת לעבור אבחון מקיף ולקבל את תוכנית הטיפול היעילה ביותר עבורכם.

הוראות שימוש למשחה לפטרת – נקודות ששווה להכיר

כדאי לדעת כי בחלק מהמקרים רופאי העור רושמים כדורים ייעודיים נגד פטרת. מדובר על כדורים שיכולים להיות יעילים בהעלמת הפטרת, אך חשוב לזכור את תופעות הלוואי הקשות שלהם. כדורים אלו עלולים לפגוע קשות בכבד ובכליות שלכם ואף לשבש את הפעילות התקינה של מערכת העיכול. לכן כדאי להכיר את היתרונות של שימוש בלייזר, על מנת להיפטר מהפטרת אחת ולתמיד. ברוב המקרים מומלץ לשלב את טיפולי הלייזר עם משחה ייעודית לטיפול בשעות היום והלילה, במטרה להשיג את התוצאות היעילות והמהירות ביותר.

אנו בלב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם את המענה המקיף והיעיל ביותר במקרים של פטרת. אצלנו תקבלו אבחון יסודי, על מנת להתאים את תוכנית הטיפול היעילה ביותר עבורכם. אנו מחזיקים בחמישה עשורים של וותק וניסיון בתחום ונוכל לספק לכם 100% הצלחה, במידה ותקפידו לעקוב אחר ההוראות. ברוב המקרים אנו ממליצים על השילוב האידיאלי בין טכנולוגיית הלייזר המבטיחה להשמיד את הפטרת לבין שימוש במשחה ייעודית לטיפול בשעות היום או הלילה. נשמח לסייע ולייעץ לכם, צרו קשר!

 

שתפו