אנשים רבים סובלים מפטרת הציפורניים, מאחר ורבים נדבקים בה כתוצאה מאי הקפדה על כפכפים במקלחות ציבוריות או חוסר באוורור מספק של כפות הרגליים. מדובר על תופעה מתסכלת ומייאשת, הפוגעת במראה האסתטי של הציפורניים וגורמת לא פעם לתחושה של גרד ואי נוחות באזור. חשוב לדעת כי אין שום צורך לסבול, מאחר וניתן לטפל בבעיה באמצעות טיפול חדשני בלייזר, בשילוב עם משחה מקומית. כמו כן, ניתן להיעזר בפדיקור רפואי על מנת לשפר את המצב ולמנוע את חזרת הפטרייה, לאחר טיפול יעיל ומוצלח. אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לאבחן את מצב הפטרייה שלכם ולהתאים לכם את תוכנית הטיפול האידיאלית ביותר עבורכם. מעבר לכך, נשמח לספק לכם ערכת טיפול בפטרת ציפורניים, לצורך טיפול ביתי יעיל ומקצועי.

מה כוללת ערכת טיפול בפטרת ציפורניים

כל היתרונות של ערכת טיפול בפטרת ציפורניים

היום כבר אין שום צורך לסבול מפטרת הציפורניים, מאחר וניתן לטפל בתופעה בצורה היעילה והמהירה ביותר. באמצעות שימוש בערכת טיפול בפטרת ציפורניים, ניתן להיפטר מהפטרייה אחת ולתמיד. מדובר על סט משחות ייעודי ומקצועי, שפותח במיוחד לצורך טיפול בפטרת הציפורניים. משחות אלו מסוגלות לספק מענה מהיר ויעיל לבעיה, תוך כדי שימוש בחומרים טבעיים. המשחות מיועדות לשימוש על הציפורניים בכפות הידיים וכפות הרגליים והן מסוגלות לספק מענה אפקטיבי, מאחר והן פועלות על מקור הבעיה. במקום להילחם בתסמינים השונים של הפטרייה, המשחות מטפלות בעור הפטרייתי המצוי מתחת לפני הציפורן. חשוב להבין כי הופעת פטרת הציפורניים אינה פתאומית, מכיוון שמדובר על פטרייה שהתפשטה מהעור לציפורניים. לכן טיפול בעור הפטרייתי מספק את המענה היעיל ביותר לבעיה, מאחר ובצורה כזאת ניתן למנוע הדבקה חוזרת וחזרה של פטרת הציפורניים בסיום הטיפול.

ערכת טיפול בפטרת ציפורניים – מה חשוב לדעת בנושא?

משחות ייעודיות, שפותחו במיוחד עבור הטיפול בפטרת הציפורניים ובעור הפטרייתי המצוי תחתן, יכולות לחולל שינוי עצום בכפות הידיים וכפות הרגליים של כל אדם שסובל מהתופעה. מדובר על משחות אפקטיביות ומקצועיות, המטפלות בבעיה מכל כיוון אפשרי, דבר המונע את ההדבקה החוזרת ומאפשר לכל אחד ליהנות מציפורניים ועור בריאים. הערכה מכילה משחה המיועדת לשעות הבוקר ומשחה המיועדת לשעות הערב, מכיוון שמשחת הבוקר נועדה לרכך את הציפורניים ואילו משחת הערב משמידה את הפטרייה המצויה על הציפורן. התוצאה נראית לעין תוך מספר שבועות והמטופל חוזר ליהנות מאיכות חיים גבוהה ביותר. כדאי לציין כי המשחות מאושרת לשימוש על ידי משרד הבריאות ומיועדת לשימוש יומיומי. עם זאת, חשוב להימנע משימוש על עור פגום או מגורה ולהימנע ממגע עם העיניים.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם ערכת טיפול בפטרת ציפורניים ברמה הגבוהה ביותר. הטיפול בטוח לשימוש ואינו כואב, הוא מאפשר לפתור את הבעיה מהשורש ולהקל על התסמינים בצורה מידית. לפרטים נוספים, צרו קשר.

שתפו