אף אחד לא היה רוצה לסבול מכאבים, אודם, נפיחות ומוגלה בציפורן בכף הרגל, לכן חשוב להקפיד על בריאות הציפורניים ושמירה על היגיינת כף הרגל. לא פעם מוגלה בציפורן מתפתחת כתוצאה מהזנחה של ציפורן חודרנית, אשר נוטה לפתח דלקת ולהתחיל להפריש מוגלה. במקרים מסוג זה, יש לפנות באופן מידי למומחה בתחום, על מנת לטפל בציפורן החודרנית בצורה היעילה והמהירה ביותר.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם את הטיפול היעיל ביותר בציפורן חודרנית. הטיפול המהפכני שלנו כולל הסרת 2 מ”מ מהציפורן, אשר חדרו לתוך העור, על מנת לאפשר הקלה מידית בתחושת הכאב ומתן אפשרות לציפורן לגדול במסלול המדויק שלה.

טיפול בציפורן חודרניעת

מוגלה בציפורן בכף הרגל – סיבות אפשריות

אחת הסיבות הנפוצות ביותר להתפתחות של מוגלה בציפורן בכף הרגל, היא ציפורן חודרנית. מדובר על ציפורן שגדלה לתוך הבשר שמסביבה, כתוצאה מגזירה לא מדויקת ולא נכונה. כדאי לציין כי ציפורן חודרנית יכולה להיווצר לא רק מגזירה לא נכונה, אלא גם כתוצאה מלחץ מתמיד על האזור. למשל, אנשים שלובשים נעליים לוחצות, משחקים בכדורגל באופן תכוף, רוקדים בלט וכדומה, עלולים גם כן לפתח ציפורן חודרנית. מדובר על בעיה שעלולה להיווצר בכל גיל ולגרום ללא מעט כאב ואי נוחות. במקרים קשים יותר, בהם האזור מזדהם ומתפתחת דלקת, נפוץ לראות אדמומיות, נפיחות משמעותית ואף התפתחות של מוגלה. כתוצאה מכך, ישנה מגבלת תנועה ותחושת כאב איומה, לכן אין ברירה אלא לפנות לאיש מקצוע שמתמחה בתחום. באמצעות הליך מתקדם ניתן להקל באופן מידי על תחושת הכאב ולמנוע את הישנות הבעיה. כמובן שיהיה צורך בשימוש במשחות אנטיביוטיות לטיפול בדלקת ובמקרים קיצוניים, לא יהיה מנוס מהליך כירורגי.

מוגלה בציפורן בכף הרגל – טיפול 

רוב האנשים נוטים להזניח את כפות הרגליים שלהם, לכן אין זה מפתיע כי הם נאלצים להתמודד עם הופעה של זיהומים, דלקות ומוגלה. אך מי שיבחר לקחת אחריות על כפות הרגליים שלו ולטפל בהן בצורה אחראית ויעילה יותר, יוכל להימנע מראש מהופעה של מוגלה ודלקות. מצד שני, במקרה שכבר התפתחה דלקת והופיעה מוגלה, כדאי לא להזניח את המצב, על מנת למנוע החמרה נוספת. בשלב הזה, מומלץ לפנות למרפאה המתמחה בפדיקור רפואי, על מנת לקבל את הטיפול היעיל והמקצועי ביותר. לרוב ניתן להסתפק בהוצאה של שני מילימטר של הציפורן החודרנית, על מנת לקבל הקלה מידית ברמת הכאב. לעומת הליך כירורגי הכולל את הסרת הציפורן, הליך זה אינו פוגע בנראות של כף הרגל ואינו כרוך בכאב. כמו כן, הדבר מונע את צמיחת הציפורן לתוך הבשר ומאפשר לה לחזור לצמוח במסלול הרגיל שלה. 

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם את הטיפול היעיל ביותר במקרים של מוגלה בציפורן בכף הרגל. למידע נוסף, צרו קשר.

שתפו