אנשים רבים נאלצים להתמודד עם פטרייה ברגל, שנחשבת לאחת התלונות הנפוצות ביותר בקרב רופאי העור. מדובר ללא ספק על תופעה שכיחה במיוחד בקיץ, מאחר ורוב האנשים נוטים לבקר בבריכות השחייה ובמתקנים השונים המצריכים הליכה יחפה, המגבירה את הסיכון להידבק בפטרייה.

חשוב לציין כי ברוב המקרים פטרייה בכף הרגל מתחילה כתוצאה מזיהום פטרייתי, החודר לתוך הסדקים המצויים בכפות הרגליים. לאחר מכן, הפטרייה עלולה להתפשט לכיוון הציפורניים, ולהתחיל לקנן גם בהן. אנשים הסובלים מפטרייה בכפות הרגליים יתלוננו על תחושת גרד מציקה בין האצבעות, עור אדמומי ומגורה וקילופים של העור. חשוב לדעת כי באמצעות טיפול מקצועי ומקיף ניתן להיפטר מהפטרייה אחת ולתמיד.

סוגי טיפול בפטרייה ברגל 

סוגי טיפול בפטרייה ברגל – נעים להכיר!

רוב האנשים הסובלים מפטרת בכפות הרגליים פונים באופן אוטומטי לרופאי עור, על מנת להשיג משחה או כדור, לטיפול בבעיה. אך חשוב לזכור כי לא תמיד המשחות נמצאות יעילות מול הפטרייה, מאחר וברוב הפעמים הפנייה לרופא העור מתבצעת באיחור, המאפשר לפטרייה להתפשט לכל אורך כף הרגל או הציפורניים. כמו כן, יש לזכור כי הכדורים הייעודיים עלולים לפגוע בתפקודי כבד וכליות, לכן רופאי העור אינם ממהרים לרשום אותם.

חשוב לדעת כי ניתן היום ליהנות מטיפול יעיל ומוצלח יותר, שאינו כולל שום תופעות לוואי מיוחדות. באמצעות שימוש בלייזר ניתן להשמיד את הפטרייה אחת ולתמיד ולהבטיח את הצלחת הטיפול באמצעות משחה ייעודית, הניתנת בקליניקה המתמחה בתחום. השילוב בין הלייזר למשחה יבטיח לכם טיפול מקיף ויסודי, שישמיד את הפטרייה ויספק לכם שקט נפשי וכפות רגליים אסתטיות יותר.

מה כדאי לדעת לגבי טיפול אלטרנטיבי בפטרייה ברגל?

חשוב לזכור כי מעבר לטיפולים הקונבנציונאליים ניתן למצוא לא מעט סוגים של טיפולים אלטרנטיביים עבור פטרת ציפורניים ופטרת בעור, שיכולים להיות יעילים במקרים בהם הפטרייה אובחנה כבר בתחילת הדרך. במקרים מסוג זה ניתן לטפל בפטרייה באמצעים שונים, כולל מריחת שמן עץ התה על האזור הנגוע, או לחילופין, הקפדה על אמבטיות המכילות מים פושרים וחומץ תפוחים.

כמו כן, כדאי לדעת כי גם תזונה הענייה בפחמימות וסוכרים יכולה לסייע לתהליך, מאחר ופטריות נוטות לשגשג בסביבת סוכרים פשוטים. חשוב לזכור כי מערכת חיסון חלשה עלולה להגביר את הסיכון להתפתחות הפטרייה, לכן כדאי לחזק אותה.

אנו בלב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול מקיף בפטרייה ברגל, תוך כדי הקפדה על אבחון מעמיק והתאמת תוכנית טיפול אישית. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של חמישה עשורים בתחום ונשמח לרתום את כל הידע הרב שצברנו, על מנת לסייע לכם להיפטר מהפטרייה אחת ולתמיד.

ברוב המקרים נמליץ לכם על השילוב המושלם בין טיפול בלייזר לבין טיפול במשחה ייעודית, המיועדת לשימוש בשעות הבוקר והערב. התאמה מושלמת בין מצב הפטרת שלכם לבין הטיפול המתאים ביותר עבורכם, תוכל לספק לכם הבטחה ל- 100% הצלחה.

לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור – צרו קשר!

 

שתפו