הפטרת נחשבת לזיהום חיידקי נפוץ ומוכר, העלול לשגשג בעיקר בעונת הקיץ, בשל הנטייה ללכת יחפים באזורים לחים, המזוהמים בפטרת. כמו כן, ניתן להידבק בפטרת הציפורניים או בפטרת העור באמצעות אי הקפדה על אוורור מספק של כפות הרגליים, מאחר והנטייה לבלות יום שלם בתוך נעליים סגורות וגרבי ניילון מייצרת את הסביבה המושלמת להתפתחות פטרת הציפורניים. לכן במידה ומופיעים הסימנים הראשונים של הפטרת, יש צורך לפנות באופן מידי לטיפול מתאים.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול יעיל ומותאם אישית לפטרת הציפורניים. אנו מחזיקים בשנים של וותק וניסיון בתחום ונשמח להתאים לכם את תוכנית הטיפול היעילה ביותר עבורכם, תוך כדי הסתמכות על אבחון מקיף של כפות הרגליים שלכם. אנו מציעים טיפול אפקטיבי לפטרת הציפורניים, המשלב בין טיפול לייזר לבין משחה לטיפול בפטרת.

משחה לטיפול בפטרת - איך להשתמש בה נכון?

משחה לטיפול בפטרת – מי בכלל זקוק לכך?

כל מי שסובל מעור מגורה, אדום ומתקף בכפות הרגליים, חייב לפנות במהירות לבדיקה מקיפה של הנושא. ברוב הפעמים מדובר על פטרת העור, המאופיינת בתחושת גרד ואי נוחות בכפות הרגליים ובמיוחד בין האצבעות. הזנחה וחוסר טיפול עלולים להוביל להחמרת הבעיה ולמעבר הפטרת לציפורניים. לכן חשוב לא להתמהמה, אלא לפנות במהירות לאנשי מקצוע המתמחים בתחום. באמצעות שימוש במשחה ייעודית לטיפול בפטרת, תוכלו להעלים אותה אחת ולתמיד. בחלק מהמקרים יהיה צורך לשלב טיפול בלייזר, על מנת להשמיד את הפטרת ולמנוע ממנה להתפשט. פטרת הציפורניים כוללת תסמינים שונים, כולל שינוי בעובי ובצורה של הציפורן, שינוי בגוון של הציפורן, הופעת פסים לבנים או צהובים על הציפורניים, התרופפות האחיזה של הציפורן בעור, הופעת סימני שבירה או סדקים על הציפורן ונפיחות או אדמומיות בחיבור בין הציפורן לעור.

משחה לטיפול בפטרת – הוראות שימוש

היום ניתן למצוא משחות ייעודיות לטיפול בפטרת, המאפשרות לחסל את הבעיה אחת ולתמיד. משחה ברמה גבוהה תתמקד בטיפול בעור המזוהם, המצוי מתחת לציפורן. כתוצאה מכך, מתבצע טיפול יסודי ומקיף הן בציפורן עצמה והן בעור שמצוי מתחתיה, במטרה לאפשר צמיחה של ציפורן חדשה ובריאה. מומלץ לבחור בסט של משחות, המיועדות לבוקר ולערב. משחת הבוקר אמורה לרכך את הציפורן ואילו משחת הערב נועדה להילחם בפטרת המצויה על הציפורן. ברוב הפעמים ניתן לחזות בתוצאה תוך מספר שבועות בלבד. חשוב רק לוודא כי מדובר על משחה המאושרת ע”י משרד הבריאות וכמובן למרוח אותה בבוקר או בערב, בהתאם להנחיות. מדובר על טיפול בטוח ולא כואב, שאינו פוגע באיכות החיים ומאפשר הקלה מידית של התסמינים.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם משחה לטיפול בפטרת ברמה הגבוהה ביותר. אנו מציעים סט של משחות בוקר וערב ייעודיות, המבוססות על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומכילות רכיבים טבעיים בלבד. המשחות שלנו מאושרות ע”י משרד הבריאות ונחשבות לאפקטיביות במיוחד. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

שתפו