פטרת ציפורניים נחשבת לאחת התלונות הנפוצות ביותר, מאחר ומדובר על זיהום פטרייתי של הציפורן, השכיח בכפות הרגליים.

ברוב הפעמים מדובר על זיהום שמתחיל מהסדקים המצויים בכפות הרגליים ומשם ממשיך להתפשט לכיוון הציפורניים.

רוב האנשים הסובלים מפטרת הציפורניים יתלוננו על תחושת גרד מעיקה, לצד עור אדום ומגורה באזור הציפורן.

ברגע שהזיהום מתפשט לתוך הציפורן עצמה, היא משנה את צבעה לגוון צהוב – חום, מתעבה, משנה את צורתה ומתנתקת לאיטה מהעור המצוי מתחתיה.

מדובר על פגיעה באסתטיקה של כף הרגל ובתחושת אי נוחות, העלולה אף לגרום לפגיעה בדימוי העצמי.

לכן חשוב לדעת כי ניתן היום ליהנות מטיפולים חדשניים, שיפטרו אתכם מפטרת הציפורניים ויאפשרו לכם להסתובב עם סנדלים וכפכפים ללא שום חשש.

טיפול בפטרת ציפורניים - אילו חידושים קיימים בתחום?

טיפול בפטרת ציפורניים – מה חדש היום בתחום?

טיפול בפטרת הציפורניים כולל היום שימוש בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת ביותר. באמצעות קרני הלייזר ניתן להיפטר אחת ולתמיד מהפטרת ולהבטיח לעצמכם שקט נפשי.

קרני הלייזר מצליחות להשמיד את הזיהום הפטרייתי, אך מומלץ לשלב את הטיפול עם משחה ייעודית, המתאימה לשעות היום או הלילה.

חשוב לפנות מראש לקליניקה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הטיפול המוקפד והמקצועי ביותר.

יש לזכור כי בעבר רופאי העור המליצו על משחות פחות יעילות, שלרוב לא הצליחו להשמיד את הזיהום הפטרייתי, שנחשב לעמיד במיוחד. כמו כן, בחלק מהמקרים רופאי העור רושמים כדורים אנטי פטרייתיים, שעלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות ולפגיעה בכבד או בכליות.

אך הטיפול בלייזר אינו מסוכן ואינו מוביל לתופעות לוואי, אלא מדובר על טיפול בטוח לחלוטין, שאינו גורם לתחושת כאב או אי נוחות.

פטרת הציפורניים – מה כדאי לכם לדעת בנושא?

יש לזכור כי גם לאחר הטיפול היעיל ביותר, אתם עלולים להידבק מחדש בפטרת הציפורניים, במידה ולא תקפידו על היגיינה מתאימה. לכן חשוב להקפיד לשטוף ולייבש היטב את כפות הרגליים, במטרה למנוע סביבה לחה, הגורמת לשגשוג הפטרייה.

כמו כן, יש להימנע מהליכה יחפה בבריכות ציבוריות או במלתחות ציבוריות, מאחר והסיכוי להידבק בפטרת הציפורניים נחשב לגבוה במיוחד במקומות מסוג זה.

יש להקפיד על אוורור מספק של כפות הרגליים ולהימנע מנעילה של נעליים סגורות לכל אורך היום.

אנו בלב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול בפטרת ציפורניים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של חמישה עשורים בתחום ונשמח לתרום לכם מהידע והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים. אנו מקפידים על אבחון מקיף והתאמת תוכנית טיפול אישית לכל מטופל. ברוב המקרים נבחר לשלב בין משחה ייעודית לטיפול בפטרת הציפורניים לשעות היום או הלילה, לצד טיפול בלייזר. הטיפול שלנו מבטיח לכם 100% הצלחה ונשמח לספק לכם הערכה של משך הטיפול המשוער, כבר בפגישת הייעוץ הראשונית. לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור לייעוץ, צרו קשר!

שתפו