אנשים רבים מתעניינים לגבי טיפול בפטרת ציפורניים בהרצליה, מאחר ומדובר על אחד הזיהומים הנפוצים ביותר בעונת הקיץ. רבים מנצלים את מזג האוויר החם על מנת לנפוש בים, לבקר בבריכה וליהנות מהליכה יחפה על הדשא. אך כדאי לזכור כי ההליכה היחפה בבריכה, במלתחות המשותפות או על כל משטח ציבורי אחר, עלולה להוביל להדבקות בפטרת הציפורניים. מגע במשטח שבו נגע אדם אחר, שסובל מהפטרת, יגרום ככל הנראה להדבקות. לכן מומלץ להימנע מהליכה ברגליים יחפות על משטחים ציבוריים, במיוחד אם מדובר על אזורים לחים וחמימים. כדאי להקפיד על כפכפים וכמובן לשמור על היגיינה מספקת של כפות הרגליים. 

טיפול בפטרת ציפורניים בהרצליה – מה כדאי לדעת?

טיפול בפטרת ציפורניים בהרצליה – מה מעולם לא סיפרו לכם?

פטרת הציפורניים נחשבת לזיהום פטרייתי של הציפורן, העלול לפגוע בכפות הידיים או בכפות הרגליים. מדובר על זיהום מדבק, לכן חשוב לאבחן ולטפל בו מוקדם ככל הניתן. הזיהום יהיה שכיח יותר בכפות הרגליים, מאחר ומדובר על סביבה חמימה, לחה וחשוכה, הנחשבת לאידיאלית להתפתחות הפטרת. לכן מי שמעוניין להימנע מראש מפטרת הציפורניים, חייב להקפיד על אוורור מספק של כפות הרגליים והימנעות מנעילת נעליים סגורות לאורך זמן. יש לזכור כי גרבי ניילון אינן מנדפות זיעה, לכן הזיעה נוטה להיאגר ולהגדיל את הסיכון להתפתחות של זיהום פטרייתי. מומלץ להקפיד על גרביים מנדפות זיעה ונעליים נוחות, במטרה לשמור על בריאות כפות הרגליים. יש לזכור כי ברוב המקרים פטרת הציפורניים מגיעה כתוצאה מזיהום פטרייתי החודר לתוך סדקים בכפות הרגליים. הפטרת מתחילה את דרכה בתור עור מגורה, אדמומי ומתקלף בכפות הרגליים. בהמשך היא מתפשטת לכיוון האצבעות ויוצרת תחושת גרד מעיקה בין האצבעות. בשלב הבא היא תגיע לציפורניים ותתחיל לשנות את הצבע והעובי של הציפורן, עד להתנתקות הציפורן מהעור.

טיפול בפטרת ציפורניים בהרצליה – כיצד להבטיח את יעילות הטיפול?

ניתן היום למצוא טיפולים שונים לפטרת הציפורניים, אך אין ספק כי הטיפול היעיל ביותר כולל שימוש בלייזר. הלייזר מאפשר להשמיד את הפטרת אחת ולתמיד וניתן להבטיח את הצלחת הטיפול באמצעות משחה ייעודית. מומלץ לפנות לקליניקה שמתמחה בתחום, על מנת לעבור אבחון מקיף ולהתאים לעצמכם את תוכנית הטיפול היעילה ביותר למצב ההתפשטות של הפטרת. הקפדה על הגעה לכל הטיפולים ושימוש ביתי במשחה יבטיח לכם את יעילות הטיפול. מדובר על טיפול שאינו כולל שום סוג של תופעות לוואי, הוא אינו כואב ואינו מצריך שום הכנה מוקדמת.

אנו בלב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול בפטרת ציפורניים בהרצליה. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של חמישה עשורים בתחום ונשמח לספק לכם אבחון מקיף ויסודי. כל לקוח מקבל אצלנו תוכנית טיפול בהתאמה אישית, במטרה למגר את הפטרת אחת ולתמיד. ברוב המקרים אנו ממליצים על השילוב המושלם בין טיפולי לייזר לבין שימוש במשחה ייעודית. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

 

שתפו