אנשים רבים משתמשים על בסיס יומיומי בתכשירים שונים, המיועדים לטיפול בפטרת הציפורניים. חלק מהתכשירים ניתן לרכוש בבית המרקחת ללא שום צורך במרשם מיוחד, בעוד שתרופות ומשחות מסוימות מצריכות מרשם של רופא עור. משחרה לפטרת ציפורניים נחשבת לאחד הטיפולים הנפוצים ביותר במקרים מסוג זה, מאחר ורוב האנשים יעדיפו טיפול מקומי, על פני שימוש בכדורים לבליעה. כמו כן, יש לזכור כי כדורים לבליעה עלולים להוביל למגוון רחב של תופעות לוואי וסיכונים מיותרים, לכן רופאי העור אינם ממהרים לרשום אותם לכל מי שסובל מפטרת הציפורניים. מצד שני, יש לזכור כי הטיפול במשחה לפטרת הציפורניים לא תמיד יהיה יעיל, מאחר ובחלק גדול מהמקרים הפטרת כבר מספיק מפושטת, על מנת לא להיות מושפעת מטיפול מקומי. לכן במקרים אלו, יהיה צורך לשלב את הטיפול המקומי במשחה ביחד עם טיפול לייזר מותאם אישית.

משחה לפטרת ציפורניים

משחה לפטרת ציפורניים – מי בכלל זקוק לטיפול?

אנשים רבים סובלים מפטרת הציפורניים, מכיוון שמדובר על אחד מזיהומי העור הנפוצים והמוכרים ביותר. ניתן להידבק בפטרת הציפורניים כתוצאה מחוסר אוורור מספק של כפות הרגליים, או לחילופין, מגע ישיר עם משטח המזוהם בפטרת. לכן חשוב להקפיד על כפכפים במקלחות ציבוריות או מלתחות, מאחר ואין לדעת מי הלך על המשטח הזה לפניכם. מעבר לכך, מומלץ להקפיד על נעליים נוחות וגרביים מנדפות זיעה, מאחר ולחץ מתמיד על הציפורן, עלול להוביל להתפתחות של פטרת ציפורניים פאסיבית. אנשים הסובלים מפטרת הציפורניים יסבלו מציפורניים עבות ומעוותות בגוון צהוב. במקרים קשים יותר, הציפורן תתנתק מהעור, דבר שעלול להכאיב ולגרום לאי נוחות. במקרים מסוג זה, מומלץ לפנות למרפאה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הטיפול היעיל והמקיף ביותר.

מה חשוב לדעת לגבי משחה לפטרת ציפורניים?

קודם כל, חשוב לטפל בפטרת מוקדם ככל הניתן, במטרה למנוע את ההתפשטות שלה ליתר הציפורניים. רוב האנשים בוחרים לרכוש לעצמם משחה לטיפול בפטרת הציפורניים בבית המרקחת, אך חשוב לזכור כי משחות אלו לא יהיו יעילות בחלק ניכר מהמקרים. במידה והפטרת כבר הספיקה להתפשט, יעילות המשחה תרד באופן משמעותי. לכן חשוב לגשת למרפאה המתמחה בתחום, על מנת ליהנות מטיפול מותאם אישית, הכולל את השילוב בין טיפול משחתי לבין שימוש בלייזר. מדובר על שילוב מנצח, המוביל לתוצאה אידיאלית תוך זמן קצר יחסית. יש צורך להקפיד על שימוש במשחות ייעודיות לבוקר ולערב ולא לפספס את טיפולי הלייזר, במטרה להבטיח את השמדת הפטרת.

אנו ברשת המרפאות לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם פתרון מקיף ויעיל לפטרת הציפורניים. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של חמישה עשורים בתחום, לצד מגוון רחב של טכניקות ושיטות טיפול מתקדמות ויעילות. אנו מקפידים על אבחון והתאמת תוכנית הטיפול היעילה ביותר לצרכים שלכם. לתיאום תור ולקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

שתפו