היום ישנה מודעות הולכת וגוברת לטיפולים טבעיים, שנועדו להחליף את הטיפולים הקונבנציונליים. חשוב לזכור כי בעוד שבמקרים מסוימים מדובר על פתרון מעולה, אך במקרים קשים יותר, יהיה צורך לשלב בין שני הטיפולים.

למשל, כאשר מדובר על פטרת הציפורניים ושמן עץ התה, יש לזכור כי אומנם במקרים קלים ניתן להסתמך על שמן עץ התה להשמדת הפטרת, אך במקרים חמורים יותר, בהם הפטרת כבר התפשטה, לא יהיה מנוס אלא לטפל בדרכים יעילות ועוצמתיות יותר. 

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם את כל המידע הנחוץ לגבי פטרת הציפורניים ושמן עץ התה, לצד אבחון מקיף ויסודי ותכנון תוכנית טיפול האידיאלית למצב הציפורניים שלכם. אנו משתמשים בטכנולוגיה החדשנית ביותר ובשיטות העבודה המתקדמות ביותר, במטרה להבטיח לכם טיפול מקצועי, איכותי וברמה הגבוהה ביותר.

פטרת הציפורניים ושמן עץ התה - איך הטיפול עובד?

פטרת הציפורניים ושמן עץ התה – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב לדעת כי אנשים רבים סובלים מפטרת הציפורניים, מאחר ומדובר על אחד הזיהומים הנפוצים והפופולאריים ביותר. כל אחד עלול להידבק בפטרת הציפורניים כתוצאה מאי הקפדה על היגיינה, אי הקפדה על כפכפים במקלחות ציבוריות, חוסר באוורור מספק של כפות הרגליים או כתוצאה מסדקים בעור.

הפטרת חודרת לתוך הסדקים ומתחילה להתפשט לכיוון הציפורניים, לכן מי שלא מספיק לתפוס את המצב בזמן, עלול לסבול מהחמרה. בדרך כלל, הפטרת מתאפיינת בעור אדום ומגורה של כף הרגל, גרד בין האצבעות ולבסוף התפשטות הפטרת לכיוון הציפורניים. פטרת הציפורניים מתאפיינת בציפורניים עבות, ששינו את צבען ואת צורתן ובניתוק של הציפורן.

ניתן לנסות לטפל בפטרת בשלביה הראשוניים באמצעות השריית כפות הרגליים במים חמימים עם שמן עץ התה, או לחילופין, למרוח כמה טיפות של השמן ישירות על הציפורן. 

פטרת הציפורניים ושמן עץ התה – טיפים ועצות

הטיפ הראשוני יהיה להימנע מראש מהתפתחות של פטרת הציפורניים, באמצעות הקפדה על אוורור כפות הרגליים, מעקב אחר מצבן וכמובן הקפדה על היגיינה. במקרה של חשד להתפתחות פטרייה, יש לפנות מיד לקבלת טיפול מתאים.

ניתן להתחיל באמצעות טיפולים ביתיים, כגון השריית כפות הרגליים במים עם טיפות שמן עץ התה או במריחת השמן ישירות על המקום הנגוע. אך במקרים חמורים יותר, מומלץ להגיע לקליניקה מקצועית המתמחה בתחום.

הטיפול היעיל ביותר לפטרת הציפורניים כולל שילוב של טיפול לייזר לצד משחה מקומית להשמדת הפטרייה. השילוב בין השניים מבטיח יעילות גבוהה יותר ותוצאות מהירות יותר. כדאי להדגיש כי לעומת נטילת כדורים ייעודיים, הטיפול במשחה ובלייזר אינו כולל תופעות לוואי מיוחדות והוא אינו פוגע בבריאות הכבד, הכליות או הציפורניים שלכם.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי פטרת הציפורניים ושמן עץ התה. אנו נשמח לספק לכם אבחון מקצועי ומקיף, במטרה להעניק לכם את הטיפול המתאים ביותר עבורכם. למידע נוסף, צרו קשר.

שתפו