אין ספק כי פדיקור רפואי לסוכרתיים יכול לסייע רבות לאיכות החיים של רוב האנשים הסובלים מסכרת. הסטטיסטיקה מדברת על כ- 20% מכלל חולי הסכרת, הסובלים מסיבוכים שונים בגפיים התחתונות.

חשוב להדגיש כי בחלק גדול מהמקרים, ניתן למנוע את הסיבוכים באמצעות פדיקור רפואי המותאם לחולי סוכרת. חשוב כמובן לבחור במרפאה מקצועית ואמינה, המתמחה בתחום ונהנית מאלפי לקוחות מרוצים.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם פדיקור רפואי לסוכרתיים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בניסיון של כמעט חמישה עשורים בתחום ומקפידים על שיטות העבודה המתקדמות והיעילות ביותר. כל מטופל שלנו זוכה לאבחון מקצועי ולהתאמת תוכנית טיפולים מקצועית, המותאמת באופן אישי לצרכים שלו.

פדיקור רפואי לסוכרתיים

פדיקור רפואי לסוכרתיים

החשיבות של פדיקור רפואי לסוכרתיים

קודם כל, חשוב להבין כי חולי סכרת רבים סובלים מסיבוכים שונים בכפות הרגליים, כתוצאה מבעיות בזרימת הדם באזור. מחלת הסוכרת גורמת לנזקים בנימי הדם, המזינים את הגפיים התחתונות. כמובן שהדבר נכון גם אצל קשישים, שאינם סובלים ממחלת הסכרת, מאחר וזרימת הדם נפגעת בגיל מבוגר, דבר שגורם לסיבוכים שונים בכפות הרגליים.

חולי סוכרת סובלים מהתופעה בצורה משמעותית יותר, דבר הגורם לשינויים מבניים בכפות הרגליים, כגון אצבעות מעוותות, נפיחות, עור עבה, כיבים שלא מחלימים ועוד. בשל זרימת הדם הבעייתית לאזור, זמן ההחלמה של הפצעים ארוך יותר, לכן הפצעים נשארים פתוחים לאורך זמן וישנו חשש מוגבר לזיהום.

לכן במקרים מסוג זה חשוב להגיע למרפאה מקצועית ואיכותית המתמחה בתחום, מאחר ולא כל אחד יודע כיצד לבצע פדיקור רפואי לסוכרתיים ברמה הגבוהה ביותר.

פדיקור רפואי לסוכרתיים – דגשים חשובים שכדאי להכיר

חשוב להדגיש כי לא כל מרפאה המספקת שירותי פדיקור, מוסמכת לספק שירותי פדיקור רפואי לסוכרתיים. יש צורך לעבור קורס מקצועי ומקיף, המספק את כל הידע המתאים בנושא.

המטרה של טיפול הפדיקור לסוכרתיים היא לשמור על רצף העור ולהימנע מפציעתו, מאחר והדבר עלול להחמיר את המצב. יש צורך לשמור על בריאות העור והציפורניים, במטרה להימנע מסיבוכים נוספים. חלק מהמטופלים אינם מרגישים את כפות הרגליים שלהם, לכן הם עלולים לפספס כיבים ופצעים פתוחים, המצריכים טיפול רפואי.

במהלך טיפול הפדיקור יש לדווח למטופל על מצב כפות הרגליים שלו ולהפנות אותו לרופא, במקרה של פצע פתוח או זיהום. במידה והטיפול אינו מתבצע בצורה מקצועית, הדבר עלול לגרום לסיבוכים, שיובילו בסופו של דבר לכריתת כף הרגל. לכן חשוב לא להתפשר על מרפאה לא מוכרת ולא ידועה, אלא לפנות מראש למרפאה ברמה הגבוהה ביותר.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפול פדיקור רפואי לסוכרתיים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בטיפול בכפות הרגליים של חולי סכרת ועברנו את ההכשרה המתאימה. אנו נשמח לספק לכם את הטיפול היעיל והמקצועי ביותר, תוך כדי הקפדה על יחס אישי ואדיב. למידע נוסף, צרו קשר.

שתפו