אנשים רבים נוטים להתבלבל בין פדיקור רפואי לפדיקור רגיל, מאחר והנושא עלול להטעות את מי שאינו מתמצא בתחום. אך למעשה ישנו הבדל עצום בין פדיקור רגיל, שנועד לטפח את כף הרגל ולמנוע מצב של ציפורניים ארוכות ועור יבש, לבין פדיקור רפואי, שנועד לסייע בטיפול בבעיות רפואיות שונות, כגון יבלות, ציפורנים חודרניות, פטרת הציפורניים וכדומה.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לסייע לכם להבין את ההבדל בין פדיקור רפואי לפדיקור רגיל, באמצעות הקפדה על מקצועיות ואמינות, לצד הניסיון הרב שלנו בתחום. אנו מחזיקים בוותק של עשרות שנים ובהמלצות מאלפי לקוחות שונים. אנו מקפידים על אבחון הבעיה בצורה מקיפה ויסודית ובהתאם לכך, בניית תוכנית טיפולים הספציפית לבעיה שלכם.

ההבדל בין פדיקור רפואי לפדיקור רגיל – היבטים חשובים שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להבין את החשיבות של טיפוח כפות הרגליים, מאחר ואנשים רבים נוטים להזניח אותן. כתוצאה מכך, עלולות להתפתח לא מעט בעיות שונות, החל מעור יבש וסדוק, הגורם לתחושת כאב ואי נוחות ועד להופעה של פטרת כף הרגל והציפורניים, ציפורניים חודרניות ויבלות מסוגים שונים. לכן יש צורך לבחון בצורה יסודית את כף הרגל, להקפיד על היגיינה וניקיון ולא לשכוח לבקר במרפאה המתמחה בפדיקור רפואי, במטרה להבטיח לעצמכם איכות חיים גבוהה יותר וכפות רגליים אסתטיות ובריאות יותר.

הדבר נכון במיוחד עבור אנשים הסובלים ממחלת הסכרת למשל, מאחר וישנה נטייה גבוהה יותר לפתח כיבים ופצעים בכפות הרגליים, כתוצאה מבעיות בזרימת הדם. במקרים מסוג זה, לא ניתן להסתפק בפדיקור רגיל, אלא יש צורך באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. הדבר נכון גם לגבי אנשים מבוגרים, המתקשים לטפל בכפות הרגליים שלהם בצורה עצמאית.

מה ההבדל בין פדיקור רפואי לפדיקור רגיל?

ההבדל בין פדיקור רפואי לפדיקור רגיל – מה מעולם לא סיפרו לכם?

פדיקור רגיל הינו טיפול אסתטי, הנועד להעניק לכפות הרגליים מראה מושך ומטופח יותר. ברוב הפעמים, הטיפול מסתכם בהסרת עור יבש, צביעת הציפורניים וניקוי יסודי של כף הרגל. אך במקרים של פדיקור רפואי, ישנו צורך לאבחן תחילה את מצב כף הרגל ואת הבעיות השונות המאפיינות אותה.

לאחר מכן, ניתן לבנות תוכנית טיפולים ספציפית לכל מטופל, בהתאם למצב כפות הרגליים שלו ולתקציב העומד לרשותו. לאחר מכן, יש להקפיד על ביצוע הטיפולים, עד להחלמת כפות הרגליים ולשיפור איכות החיים של המטופל. אומנם פדיקור רפואי יכול לסייע לכם לטפח את כפות הרגליים וליהנות ממראה אסתטי יותר, אך המטרה הראשונית שלו היא לטפל בבעיות רפואיות.

ניתן להגיע לטיפול במרפאה המתמחה בפדיקור רפואי, על מנת להסיר שלפוחיות ולטפל בעור פגום ויבש ומחלות שונות של כפות הרגליים. כמו כן, פדיקור רפואי מצריך הכשרה מעמיקה ומקצועית יותר, מאשר פדיקור רגיל.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם את הטיפול המתקדם והחדשני ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

שתפו