פטרת ציפורניים נחשבת ללא ספק לאחת ממחלות הציפורניים הנפוצות והמוכרות ביותר. אנשים רבים סובלים מהבעיה, בעקבות סדקים או עיוות של העור מתחת לציפורן. לא פעם הפטרת מתחילה מהעור ועוברת לציפורניים עצמן, לכן חשוב לאבחן את הבעיה כבר בתחילת הדרך, על מנת להבטיח לעצמכם טיפול יעיל ומהיר יותר.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם את הטיפול היעיל והמקצועי ביותר בפטרת הציפורניים. אנו מציעים את השילוב האידיאלי של משחה ייעודית לצד שימוש בלייזר, על מנת להבטיח לכם להיפטר מהפטרת אחת ולתמיד. אנו מספקים אבחון מקיף ובונים את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר עבורכם, תוך כדי מתן הערכה לכמות הטיפולים שתצטרכו. המטרה שלנו היא לספק פתרון יעיל ומקיף לבעיה ולאפשר לכם ליהנות מציפורניים בריאות ואסתטיות יותר.

האם אפשר למרוח לק בזמן פטרת ציפורניים?

מה שחשוב לדעת לגבי מריחת לק בזמן פטרת ציפורניים?

קודם כל, חשוב להבהיר כי פטרת ציפורניים מתפתחת לאט, לכן החוכמה היא לתפוס את המחלה בתחילת הדרך, במטרה לזרז את ההחלמה ולייעל את הטיפול. הדבר נכון הן עבור פטרת ציפורניים חיידקית, המאופיינת בציפורניים עבות וצהובות והן פטרת פסיבית, המופיעה כתוצאה מלחץ מתמיד או מכות שהציפורן מקבלת באופן קבוע. אנשים רבים נוטים “להחביא” את הפטרת באמצעות שכבה של לק, אך חשוב לדעת כי הדבר רק מחמיר את המצב. הלק מונע מהציפורן “לנשום” והדבר רק מחמיר את מצב הציפורן. במצבים של פטרת הציפורניים יש לפנות באופן מידי למרפאה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת לקבל את הטיפול המקיף והמקצועי ביותר. 

כל מה שמעולם לא ידעתם על פטרת ציפורניים

כדאי לדעת כי ישנם גורמים רבים, העלולים להגדיל את הסיכון שלכם להידבק בפטרת הציפורניים. למשל, שימוש בגרבי ניילון עלול להגביר את כמות הלחות והזיעה בכפות הרגליים, ולעודד את התפתחות הפטרת. הדבר נכון גם לגבי נעילה של נעליים לוחצות ולא נוחות, אי הקפדה על אוורור מספק של כפות הרגליים וכמובן הליכה יחפה בבריכות שחייה ומקלחות משותפות. כמו כן, אנשים רבים נדבקים בפטרת הציפורניים כתוצאה מטיפולי ציפורניים שהם עוברים במכונים השונים, שאינם מקפידים על היגיינה ועל חיטוי מספק של כלי העבודה. נשים רבות סובלות מפטרת הציפורניים כתוצאה מבניית ציפורניים, מאחר והציפורן אינה נושמת ואינה זוכה לאוורור מספק. ישנה נטייה להתעלם מהפטרת ולהמשיך למרוח לק או לעשות בנייה, על מנת להסתיר את הציפורניים המעוותות. אך למעשה, הדבר רק מחמיר את המצב וגורם לנזק הולך ומצטבר לציפורניים.

אנו במרפאת לב פדיקור רפואי נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי הטיפול המתאים ביותר בפטרת הציפורניים. אנו מספקים אבחון מקיף של מצב הציפורניים ומתאימים לכם את תוכנית הטיפול היעילה ביותר עבורכם. ברוב הפעמים נציע לכם את השילוב האולטימטיבי בין טיפול משחתי וטיפול בלייזר. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר.

 

שתפו