ישנן לא מעט סיבות לפנות לפדיקור רפואי, מאחר ומדובר על טיפול יעיל ומקצועי, שיכול לשפר את איכות החיים שלכם. אנשים רבים סובלים מעור קשה וסדוק בכפות הרגליים, אך לא כולם מבינים כי מדובר על בעיה שניתן לפתור בקלות באמצעות טיפול מקצועי ואיכותי. קליניקה המתמחה בטיפולי פדיקור רפואי ברמה הגבוהה ביותר, תוכל לאבחן את מצב כפות הרגליים שלכם ולהציע את הטיפול היעיל ביותר עבורכם. זוהי הדרך המושלמת לשפר את התחושה בכפות הרגליים ולמנוע התפתחות של מצבים רפואיים בעייתיים ואף מסוכנים. יש לזכור כי אם אתם חולי סכרת, כפות הרגליים שלכם זקוקות ליחס אישי ומקצועי. הדבר יכול למנוע התפתחות של כיבים וזיהומים וכמובן לסייע לכם לשמור על כפות הרגליים שלכם חלקות ורכות במיוחד.

באיזה מקרים כדאי לפנות לפדיקור רפואי?

מתי חשוב לפנות לפדיקור רפואי?

כל אחד יכול להרוויח מביקור בקליניקה המספקת טיפולי פדיקור רפואי, מאחר ומדובר על הזדמנות מעולה לספק לכפות הרגליים שלכם שירות VIP. פדיקור רפואי יאפשר לכם ליהנות מכפות רגליים בריאות ורכות יותר, ללא שום חשש מפטרת או מציפורניים חודרניות. הדבר חיוני במיוחד לאנשים שסובלים מבעיות בזרימת הדם לכפות הרגליים, כגון חולי סכרת ואנשים מבוגרים. כתוצאה מבעיות בזרימת הדם ישנו יותר סיכון להתפתחות של זיהומים, כיבים ובעיות נוספות, שלא תמיד זוכות לטיפול מתאים. אך באמצעות פדיקור רפואי תוכלו למנוע התפתחות של מצבים רפואיים מדאיגים וכמובן לטפל בבעיות הקיימות. בנוסף, הדבר חיוני לאנשים מבוגרים שמתקשים פיזית להגיע לכפות הרגליים שלהם, דבר שעלול להוביל להזנחה ולהתפתחות של בעיות שונות במעטפת כף הרגל. 

פדיקור רפואי – למי עוד זה יכול להתאים?

חשוב להבין כי ישנן בעיות שונות בכפות הרגליים שטיפול פדיקור רפואי יכול לפתור הרבה יותר טוב, מכל רופא עור או כירורג. הדבר נכון הן לגבי ציפורן חודרנית והן לגבי פטרת הציפורניים או פטרת כף הרגל. אומנם הרופאים יכולים להציע לכם פתרונות שונים כגון כדורים או אפילו הליכים כירורגיים, אך טיפול מקצועי ואיכותי יטפל בשתי הבעיות בצורה היעילה ביותר, ללא שום חשש מתופעות לוואי לא רצויות. במקרה של ציפורן חודרנית ניתן להסיר מילימטרים בודדים מהציפורן שכבר חדרה לעור, במטרה לתקן את מסלול הצמיחה של הציפורן ולהפסיק את הכאב והדלקת באופן מידי. כמו כן, במקרים של פטרת הציפורניים או העור, ניתן לשלב בין טיפול בלייזר לבין משחה ייעודית, במטרה להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד.

אנו בקליניקת לב מדיקל פדיקור רפואי נשמח לספק לכם טיפולי פדיקור רפואי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מקפידים על אבחון מעמיק והתאמת תוכנית הטיפול האידיאלית ביותר לצרכים שלכם. הטיפול מתבצע ללא כאב, תוך כדי שימוש בשיטות העבודה ובציוד המתקדמים ביותר. אנו מחזיקים בניסיון של כ- 50 שנים בתחום ונשמח לתרום לכם מהידע הרב שצברנו לאורך השנים. לקבלת ייעוץ  ופרטים נוספים, צרו קשר!

שתפו