פדיקור נחשב לאחד הטיפולים המוכרים והנפוצים ביותר, מאחר וכל אחד היה רוצה לדאוג לבריאות כפות הרגליים שלו. פדיקור רפואי, בניגוד לפדיקור רגיל, מתייחס לטיפול בבעיות שונות של מעטפת כף הרגל, כולל הסרה וטיפול בעור קשה, עור סדוק, יבלות, פטריות, ציפורן חודרנית וכדומה. בחלק מהמקרים יהיה צורך בשימוש בכלים מתקדמים יותר, על מנת לטפל בבעיה בצורה היסודית והמקצועית ביותר.

חשוב להקפיד על תוכנית הטיפולים שנקבעה עבורכם, על מנת לטפל בכפות הרגליים, לשמור על הבריאות של מעטפת כף הרגל והציפורניים ולמנוע התפתחות של מצבים רפואיים מורכבים יותר. הדבר נכון במיוחד עבור אנשים מבוגרים או סכרתיים, הנוטים לסבול יותר מבעיות בכפות הרגליים. 

כל כמה זמן צריך לעשות טיפול פדיקור

טיפול פדיקור רפואי – עובדות שכדאי להכיר

קודם כל, כדאי לדעת כי כל אחד עלול להזדקק לטיפול פדיקור רפואי, מאחר וכולם עלולים לסבול מציפורן חודרנית, יבלות, פטרת הציפורניים ומצבים רפואיים נוספים המאפיינים את כפות הרגליים. כמובן שספורטאים, המפעילים את כפות הרגליים שלהם באופן תדיר ואינטנסיבי, יזדקקו לטיפולי פדיקור רפואי לעיתים תכופות יותר. לעומת זאת, אנשים שנדבקו בפטרת הציפורניים, יזדקקו לטיפול נקודתי בלבד. לכן תדירות הטיפול תלויה במצב כפות הרגליים שלכם ובתוכנית הטיפול המותאמת עבורכם באופן אישי.

ישנם אנשים שיזדקקו לטיפול אינטנסיבי יותר, בעוד שאחרים יכולים להגיע לעיתים פחות תכופות, לצורך שמירה על בריאות כפות הרגליים שלהם. כדאי לזכור כי ניתן למנוע התפתחות של בעיות במעטפת כף הרגל, באמצעות הקפדה על הנעלה נוחה ואיכותית, גזירה מדויקת של הציפורניים והקפדה על אוורור מספק של כפות הרגליים. 

החשיבות של טיפול פדיקור רפואי

כדאי לזכור כי כפות הרגליים נושאות את כל משקל הגוף שלנו על בסיס יומיומי, דבר שיוצר לא מעט עומס. הדבר נכון במיוחד עבור כל מי שעוסק בפעילות גופנית עצימה, כגון כדורגל או כדורסל, או לחילופין, אינו מקפיד על נעליים נוחות. נשים הנוטות לנעול נעלי עקב, יוצרות המון לחץ על כפות הרגליים, דבר שעלול לגרום לבעיות שונות בכפות הרגליים.

באמצעות פדיקור רפואי ניתן לטפל בכל הבעיות של מעטפת כף הרגל, על מנת למנוע התפתחות של מצבים מורכבים יותר. לעומת הפדיקור הרגיל, שנועד לקלף עור יבש מהשכבות החיצוניות של העור ולהעניק ברק לציפורניים, הפדיקור הרפואי מתעמק בבעיות רפואיות שונות ומאפשר לטפל ולמנוע אותן. חשוב כמובן להקפיד על קליניקה מקצועית ואיכותית, שתאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של אבחון מדויק וטיפול בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אנו בקליניקת לב מדיקל פדיקור נשמח לספק לכם טיפול פדיקור רפואי יסודי ברמה הגבוהה ביותר.

הטיפול שלנו מותאם אישית למצב כפות הרגליים שלכם ואנו מקפידים על אבחון מדויק ומקיף, לצד בניית תוכנית טיפול אישית לכל מטופל ולכל כף רגל. הטיפול מתבצע ללא כאב והוא נשען על וותק וניסיון של חמישה עשורים, לצד מוניטין רב.

לקבלת מידע נוסף ותיאום תור – צרו קשר!

 

 

שתפו