אין זה פשוט לשמוח וליהנות מהחיים, כאשר כפות הרגליים שלכם כואבות או מציקות. אנשים רבים סובלים מעור יבש, קשה וסדוק, שגורם להם לתחושת כאב ואי נוחות בכל צעד או בכל פעם שהם נאלצים לעמוד. הדבר נכון גם לגבי אנשים שסובלים מיבלות לחץ מכאיבות, או ציפורן חודרנית, העלולה לגרום לכאבי תופת. לכן כל מי שסובל מבעיה רפואית, או לחילופין, מעוניין לוודא שכפות הרגליים שלו יהיו במצב מצוין, חייב להגיע לקליניקה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום הפדיקור הרפואי. חשוב לוודא כי מדובר על מקום מקצועי ואיכותי, שמקפיד על סטריליות גבוהה ומשתמש בציוד המתקדם ביותר בתחום.

כל כמה זמן מומלץ לעשות פדיקור?

פדיקור רפואי – על מה חשוב לתת את הדעת?

קודם כל, חשוב לציין כי ישנו הבדל מהותי בין טיפול פדיקור רפואי לבין טיפול פדיקור רגיל. בעוד שהפדיקור הרגיל מתייחס בעיקר להסרה עדינה של עור קשה וגס, שיוף הציפורניים ומריחתם בלק, הפדיקור הרפואי נועד על מנת לפתור ולטפל בבעיות שונות המאפיינות את מעטפת כף הרגל. לכן אם אתם סובלים מעור קשה וסדוק, יבלות, פטרת או ציפורן חודרנית, כדאי שתגיעו בהקדם לקליניקה שמתמחה בטיפולי פדיקור רפואי. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם אבחון מעמיק והתאמת תוכנית טיפול אישית. המטרה היא לטפל בבעיות הקיימות וכמובן למנוע את החמרתן. חשוב לציין כי אומנם הדבר נכון עבור כל מי שסובל מבעיות בכפות הרגליים, אך הביקור בקליניקה מקצועית המתמחה בפדיקור רפואי חיוני במיוחד לאנשים מבוגרים שמתקשים לטפל בכפות הרגליים שלהם בצורה עצמאית. כמו כן, הביקור חיוני עבור אנשים הסובלים מסכרת או ממחלות אחרות, המגדילות את הסיכון להתפתחות של בעיות שונות בכף הרגל.

מתי כדאי לגשת לטיפול פדיקור רפואי ובאיזו תדירות?

ברגע שאתם מרגישים אי נוחות או כאב בכפות הרגליים או באחת הציפורניים, כדאי לגשת לאבחון מעמיק בקליניקה המתמחה בטיפולי פדיקור רפואי. הדבר נכון עבור כל אדם, אך במיוחד עבור אנשים שעומדים כל היום על כפות הרגליים או מעמיסים עליהן יותר מהרגיל. למשל, אחים ואחיות, מורים, גננות וכמובן ספורטאים עלולים להזדקק יותר לטיפולי פדיקור רפואי. תדירות הטיפול תלויה כמובן בחומרת המצב ובתוכנית הטיפול שהותאמה לכם. חשוב לסיים את כל סדרת הטיפולים, על מנת למנוע את הישנות הבעיה. חשוב לזכור כי חלק מהאנשים יזדקקו לטיפול נקודתי בלבד, בעוד שאחרים יזדקקו לטיפול אינטנסיבי יותר. 

אנו בלב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם שירותי פדיקור רפואי ברמה הגבוהה ביותר. הטיפול שלנו מותאם באופן אישי לכפות הרגליים ולצרכים הייחודיים לכם. אנו מקפידים על אבחון יסודי ומעמיק, לצורך התאמת תוכנית הטיפול היעילה והמתאימה ביותר עבורכם. אנו מתמחים בתחום מעל לחמישה עשורים ומחזיקים במוניטין ללא עוררין. נשמח לסייע לכם לטפל במקרים של ציפורן חודרנית, פטרת ציפורניים וכפות רגליים, יבלות ועוד. לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור, צרו קשר!

שתפו