לא מעט אנשים מחפשים בנרות אחר טיפול בעור קשה בכפות הרגליים. התופעה מאפיינת לא מעט אנשים, אשר עוסקים בפעילות גופנית מאומצת. ספורטאים רבים סובלים מבעיות שונות בכפות הרגליים שלהם, מאחר והלחץ המתמיד על כף הרגל בשילוב עם הלחץ של הנעל, עלול לגרום לעור קשה, יבלות ואפילו ציפורן חודרנית. לכן במקרים מסוג זה חשוב לפנות לאיש מקצוע שמתמחה בתחום, במטרה לטפל בעור הקשה ולהחזיר לכף הרגל את הרכות הטבעית שלה.

אנו בקליניקה של אלי לב מתמחים במגוון רחב של טיפולים מקצועיים בכפות הרגליים, כולל טיפול יעיל במיוחד בעור קשה. אנו נשמח לאבחן את הבעיה שלכם ולהציע את הטיפול המתאים והיעיל ביותר עבורכם.

מהם הסיכונים של עור קשה ברגליים ומדוע כדאי לטפל בכך בזמן?

קודם כל, חשוב להבין כי עור קשה נוצר אך ורק כתוצאה מלחץ פיזי המופעל על כפות הרגליים. רוב האנשים מפתחים עור קשה באזור דפנות כף הרגל, העקב וכריות כף הרגל. כמו כן, כדאי לזכור כי ישנם מקרים בהם העור הקשה נוצר כתוצאה מהיריון או עודף משקל, מאחר והדבר משפיע על רמת הלחץ המופעלת על כפות הרגליים. אנשים שסובלים מהתופעה של עור קשה ברגליים, סובלים לא פעם מתחושת כאב או אי נוחות באזור, מאחר והעור הקשה נותן תחושה לא נעימה ולא אסתטית לכף הרגל. מעבר לכך, כדאי לדעת כי ישנם מקרים בהם העור הקשה ממוקם באזורים בעייתיים, דבר שעלול לגרום לו לפתח שורש ובכך להפוך ליבלת לחץ שורשית. כמו כן, אנשים רבים סובלים מתופעה של עור סדוק, דבר שיוצר תחושת כאב מהותית. 

טיפול בעור קשה

טיפול בעור קשה ברגליים – כל מה שחייבים לדעת בתחום

כדאי לדעת כי הטיפול היעיל ביותר הוא מניעה, לכן על מנת למנוע היווצרות של עור קשה, מומלץ לנעול מראש נעליים רחבות ואלסטיות יותר. כל מי שמתעקש לנעול נעליים צרות ולוחצות, עלול לפתח בשלב כזה או אחר עור קשה ברגליים, שרק ילך ויתעבה עם השנים. כמו כן, מומלץ להקפיד על גרביים העשויות מכותנה מלאה, על מנת למנוע זיהומים שונים שעלולים להתפתח כתוצאה מהזיעה שמצטברת באזור. במידה ואתם כבר סובלים ממצב של עור קשה ומעובה, מומלץ שתפנו בקליניקה מקצועית ואמינה המספקת שירותי פדיקור רפואי. רק קליניקה ברמה הגבוהה ביותר, תוכל לספק לכם את הטיפול היעיל, האיכותי, המקצועי והמוצלח ביותר. 

אנו בקליניקה של אלי לב מתמחים במתן טיפול בעור קשה ברגליים. אנו מספקי טיפולי פדיקור רפואי ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי הקפדה על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח. אנו מספקים אחריות מלאה על הטיפולים שלנו, כך שכל לקוח יכול להגיע אלינו לאבחון וטיפול, מתוך כדי ידיעה ברורה כי הוא נמצא בידיים טובות. אנו נהנים מעשורים של וותק וניסיון בתחום לצד אלפי לקוחות מרוצים. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

שתפו