נשים רבות בוחרות לעבור טיפולי לק ג’ל על בסיס חודשי, במטרה לשמור על ציפורניים אסתטיות ויפות יותר. אך חשוב לזכור כי טיפול לק ג’ל מצריך הקפדה על היגיינה גבוהה. קוסמטיקאית שאינה מקפידה על היגיינה מספקת או חיטוי מקצועי של כלי העבודה, עלולה להעביר את פטרת הציפורניים לכל הלקוחות שלה. במידה ואחת מהלקוחות מגיעה לטיפול עם פטרת הציפורניים, ייתכן כי כל הלקוחות יידבקו בפטרת. לק שנגע בציפורן נגועה יעביר את הפטרת לכל לקוחה שתבחר את אותו הגוון. לכן כדאי לקחת זאת בחשבון ולבחור לעשות לק ג’ל אך ורק בקליניקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המקפידה על חיטוי מקצועי של כל כלי העבודה.

לק ג'ל ופטרת בציפורניים

לק ג’ל ופטרת בציפורניים – מה מעולם לא סיפרו לכן?

קודם כל, כדאי לדעת כי פטרת הציפורניים נחשבת למדבקת במיוחד, לכן מגע עם משטח שנגע בציפורן מזוהמת עלול להוביל להדבקות. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על ביקור אצל קוסמטיקאית שעושה לק ג’ל, מאחר ומספיק כי לקוחה אחת עם פטרת בציפורניים ביקרה בקליניקה, על מנת שכל שאר הלקוחות יידבקו בפטרת. לכן כדאי להקפיד לעשות לק ג’ל רק בקליניקות שמקפידות להימנע ממתן שירות ללקוחות עם פטרת הציפורניים, מאחר וזוהי הדרך היחידה למנוע הדבקות. מעבר לכך, כדאי לזכור כי מי שסובלת מפטרת הציפורניים ובוחרת להסתיר אותה באמצעות לק ג’ל רק מחמירה את הבעיה. הכימיקליים השונים המצויים בלק, בשילוב עם הקרינה של המנורה המיועדת לייבש אותו, עלולים לפגוע קשות בבריאות הציפורן, במיוחד כאשר היא כבר נגועה בפטרת. החלשת הציפורן עלולה להחמיר את מצב הפטרת ולהקשות על הטיפול. כמו כן, יש לזכור כי הסתרת הפטרת לא תפתור את הבעיה, אלא רק תדחה את הטיפול.

נקודות ששווה להכיר בהקשר שללק ג’ל ופטרת בציפורניים

כל אישה שמגלה כתמים שמופיעים על הציפורניים שלה, התעבות של הציפורן או שינוי הגוון שלה לצהוב – חום, סובלת מתסמינים של פטרת בציפורניים. בחלק גדול מהמקרים מדובר על פטרת העור שהתפשטה לכיוון הציפורניים. לרוב פטרת העור מאופיינת בעור מגורה, אדמומי ומגרד, לכן טיפול בפטרת העור יכול למנוע מראש את התפתחות פטרת הציפורניים. בכל מקרה, חשוב לגשת לקליניקה שמתמחה בתחום, על מנת לטפל בבעיה מהשורש.

אנו בלב פדיקור רפואי נשמח לסייע לכן לטפל בפטרת הציפורניים שלכן אחת ולתמיד. אנו מתמחים בתחום ומחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 50 שנות ניסיון ונשמח לתרום לכם מהידע הרב שצברנו לאורך השנים. אנו מקפידים על אבחון מקיף של מצב הציפורן והתאמת תוכנית הטיפול האידיאלית ביותר עבורכן. ברוב הפעמים נציע טיפול משולב, הכולל טיפולי לייזר יעילים שישמידו את הפטרת לצד טיפול ביתי באמצעות משחה ייעודית. מי שתקפיד על הטיפול תוכל ליהנות מציפורניים בריאות ונטולות פטרת. לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור לאבחון וייעוץ, צרו קשר!

שתפו