לא מעט אנשים התייאשו כבר מכל הטיפולים הארוכים והיקרים לפטרת הציפורניים, מאחר ורובם אורכים זמן רב ואינם מובילים לתוצאות הרצויות. רבים מורחים משחה ייעודית על הציפורן הנגועה במשך חודשים ארוכים, אך אינם זוכים לראות שום שינוי משמעותי. אחרים נאלצים להקפיד על נטילת כדורים אנטי פטרייתיים, אשר עלולים להוביל לתופעות לוואי חמורות, כגון כשל בתפקודי כבד. בחלק ניכר מהמקרים, אפילו הכדורים אינם מובילים לחיסול פטרת הציפורניים, הנחשבת לאחד הזיהומים הנפוצים והעקשניים ביותר. אך באמצעות טיפולי לייזר מותאמים אישית, כל אחד יכול להיפטר מפטרת הציפורניים אחת ולתמיד. 

חיסול פטרת ציפורניים בלייזר - כיצד מתבצע התהליך

חיסול פטרת ציפורניים בלייזר – הטיפול המושלם שאתם חייבים להכיר!

כרבע מהאוכלוסייה הכללית סובלת מפטרת הציפורניים, לכן אין זה מפתיע כי ההתעניינות לגבי טיפולי לייזר נמצאת במגמת עליה. אף אחד לא היה רוצה ללכת לחוף הים ולחשוף את הציפורניים המעוותות, המעובות והצהובות שלו, הפוגמות במראה האסתטי של כף הרגל ועלולות לגרום לתחושת רתיעה בקרב הסביבה. חשוב לטפל בבעיה מוקדם ככל הניתן, על מנת למנוע את התפשטות הפטרת לציפורניים האחרות. כדאי לציין כי מי שמבחין בתסמיני הפטרת ישר על ההתחלה, יכול להבטיח לעצמו טיפול מהיר ויעיל יותר. במקרים קשים יותר, יהיה צורך בכמות טיפולים גבוהה יותר ומשך הטיפול יוארך בהתאם. אך החדשות הטובות הן שהטיפול בלייזר בשילוב עם טיפול מקומי נחשב ליעיל ב- 100%. לכן אין שום צורך לבזבז חודשים ארוכים על מריחת משחות לא יעילות, או לחילופין, לסכן את עצמכם באמצעות נטילת כדורים נגד פטריות. הטיפול בלייזר נחשב לטיפול חדשני ויעיל, המהווה בשורה משמחת לכל הסובלים מהתופעה.

כל הפרטים שכדאי לדעת מראש עלחיסול פטרת ציפורניים בלייזר

טיפול בלייזר בפטרת הציפורניים מתבצע באמצעות מכשיר לייזר ייעודי, המותאם למצב הציפורניים של המטופל. המכשיר שולח קרני לייזר אל הציפורניים הנגועות, אשר גורמות להשמדת הפטרת תוך מספר טיפולים בלבד. כמובן שמספר הטיפולים מותאם אישית לכל מטופל, בהתאם לדרגת החומרה של הפטרת. הטיפול עצמו אורך כחצי שעה ויש לחזור על הטיפול בתדירות שנקבעה מראש. חשוב להקפיד להגיע לטיפולים, מאחר ומדובר על אפקט מצטבר. ידוע כי קרני הלייזר משמידות את הפטריות ואת הנבגים שלהן, אך יש צורך במספר טיפולים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. החסרה של טיפולים תאפשר לפטרת זמן התאוששות, שעלול לחבל במאמצים שלכם. כמו כן, ידוע כי הטיפול מונע את ההתפתחות המחודשת של הפטרת, בתנאי שאין חשיפה מחודשת. בנוסף, יש להקפיד על מריחת משחה ייעודית בבוקר ובערב, להשלמת הטיפול.

אנו ברשת המרפאות לב פדיקור רפואי נשמח לספק לכם את האפשרת לחסל את פטרת הציפורניים שלכם באמצעות השילוב המנצח בין טיפולי לייזר לבין משחות ייעודיות לטיפול מקומי. אנו מאמינים באבחון מקיף ומדויק, לצד תוכנית טיפול אישית, במטרה להבטיח את התוצאות היעילות והמהירות ביותר עבורכם. צרו קשר!

שתפו