רגליים סוכרתיות

רגליים סוכרתיותבמסגרת טיפולי פדיקור רפואי אנו מטפלים במקרים של רגליים סוכרתיות, במקרים אלה ישנה חשיבות גבוהה לטיפול קבוע אצל פדיקוריסט מומחה לרגליים סוכרתיות.

מדוע חשוב לשמור על כף הרגל ?

רגליים סוכרתיות רגישות מאוד, הסימפטומים של הבעיה הינם יובש קיצוני, סדקים בעור הרגל ולעיתים גם פטרת.
מכיוון שהבעיה מתאפיינת בסממנים אלו הטיפול ברגליים סוכרתיות שונה מהטיפול ברגליים רגילות.
את הרגל אין לטבול במים חמים בשום אופן אלא במים פושרים, אחרת עלול להגרם נזק לרגל.

לכן חשוב להקפיד לטפל ברגליים ע"י פדיקוריסט מוסמך!

טיפול ברגליים סוכרתיות:

טיפול ברגליים סוכרתיות דורש אבחנה מדויקת של כפות הרגליים. מלבד זאת, יש לשים לב לכך כי המוסרים להסרת העור בכף הרגל או המוצרים הנמצאים בבית הלקוח או הלקוחה להמשך טיפול, אינם מכילים חוצות העלולות לגרות את העור וליצור סדקים וזיהום. בכל פעם שאנו מטפלים ברגליים סוכרתיות אנו שומרים על עור הציפורניים ומספקים טיפול עדין ביותר שאינו חודרני.

מדוע הטיפול עדין ולא חודרני? אתם ודאי יודעים כי כפות הרגליים של הלוקים בסוכרת רגישות מאוד ולעתים אף מופיעים בהם פצעים. על כן, טיפול בכפות רגליים סוכרתיות חייב להיטיב עם הפצעים כדי למונע סיבוכים, לטפל בציפורניים בולטות וחודרניות, תוך שאנחנו משרים את הרגליים במים פושרים כאמור ולא רותחים, וסבון חיטוי.

אלי לב הוא פדיקוריסט רפואי המתמחה כבר שנים רבות בתחום טיפול ברגליים סוכרתיות. כשתגיעו אל הקליניקה תקבלו טיפול מסור מאוד, מקצועי ומיומן. לרשות אלי לב עומדים כל הכלים הדרושים לטיפול ברגליים של לוקים בסוכרת כגון: מכונת שיוף מיוחדת, פצירות, חומרים מיוחדים לריכוך העור ועוד.

מהיום, חולי הסוכרת לא צריכים לחשוש שאין מה שיטפל באופן ראוי בכף רגלםאלי לב הוא פדיקוריסט רפואי מוסמך אשר נותן את המענה הטוב ביותר בתחום – טיפול ברגליים סוכרתיות מעולם לא היה נעים יותר, עדין יותר ומוצלח. הגיעו אל הקליניקה ותיהנו גם אתם מטיפול יסודי שישאיר את כפות הרגליים שלן בריאות.

רגליים סוכרתיות