פטרת כף הרגל

פטריה בכף הרגל

זיהום פטרייתי בעור כף הרגל נוצר בתנאים מסוימים ובוודאי לא נוצר מהדבקות או מיתוסים שונים למיניהן כגון; נדבקתי כאשר דרכתי בשירותים ציבוריים או בן זוגי נגע בי עם הציפורניים הפטריתיות שלו ועכב כך נדבקתי וכד'…

זיהומים פטריתיים בעור כף הרגל יופיעו לרוב בתנאי אחד הכרחי והוא רטיבות ובמקרה שלנו מגיע מלחות אשר נצברת בכף הרגל וכמובן לאורך זמן מתחילה ליצור זיהום בעור.

ברוב המקרים כאשר עור כף הרגל אכן עם זיהום פטרייתי אזי הוא מדביק למעשה את הציפורניים בזיהום כי זוהי הקרקע עליהם צומחות הציפורניים.
אז צריך לזכור לפני שמטפלים בפטרת הציפורניים צריך לוודות שעור כף הרגל אכן נקי מזיהום פטרייתי.

פטריה בכף הרגל – זה לא ייסתדר אם זה לא ייפתר

אין ספק שפטרייה בכף הרגל זה מטרד ענק, אנחנו ממליצים לכם שלא לבזבז את הזמן שלכם ולעשות טיפול בפטרת ציפורניים כמה שיתר מהר, אנשים אשר נוטים להתעכב עם פטרת כף הרגל יכולים למצוא את עצמם במעגל קסמים של נגמר.

על אלי לב – טיפול בפטרת הציפורניים

medical pedicure ~ אלי לב, פדיקור רפואי, למד את המקצוע פדיקור רפואי ברומניה בגיל 15, עלה לארץ בגיל 17 והיה לפדקוריסט הצעיר ביותר במזרח התיכון. בתחילת דרכו עבד אלי במספר סלונים בארץ כפדיקוריסט רפואי.
בשנת 1991 אלי למד קורס של 120 שעות השתלמות פדיקור רפואי, ציפורניים חודרניות, פטרת ציפורניים של מדינת פלורידה ועובד בבית הרופאים "בריינס" בתל אביב.
בשנת 1978 פתח אלי לב את המרפאה הראשונה בנהריה Medical Lev Pedicure. בשנת 2005 הפכה המרפאה לרשת כאשר פתח את המרפאה בדיזנגוף סנטר. כיום סניף מרכז פועל בתל אביב ונהריה.

פטריה בכף הרגל – זה לא ייסתדר אם זה לא ייפתר

לקבלת מידע על טיפול בפטריה בציפורני הרגל אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשויו ואנחנו נחזור אליכם עם מידע נוסף וקביעת טיפול מהיר ויעיל לבעיה שתקפה אתכם.