מה עושים עם ציפורן חודרנית?

מה עושים עם ציפורן חודרנית?

צמיחה של ציפורן פנימה לתוך בשר אצבע כף הרגל מכונה ציפורן חודרנית. זוהי תופעה שכיחה בקרב הציבור הנוצרת עקב קשת רחבה של סיבות, כגון גזירה לא נכונה של ציפורניים המובילה לחדירתן לתוך העור והבשר. בעיה זו גורמת לחוסר נוחות וכאבים, ואף מחמירה כאשר מתפתחת דלקת באזור. על מנת לטפל בה באופן יעיל, בריא ובטוח מומלץ להגיע לאחד מסניפי לב מדיקל פדיקור בתל אביב או נהרייה, ולזכות בפדיקור רפואי מקצועי המותאם אישית לכול מצב, בעיה ולקוח.

טיפול יעיל ומהיר להוצאת ציפורן חודרנית

על השאלה מה עושים עם ציפורן חודרנית יש לנו תשובה מלאה, יעילה ומהירה. הפתרון הוא הוצאת ציפורן חודרנית באורך של כשני מ"מ בטיפול קצר האורך כחמש דקות, ללא פגיעה בחזותה של כף הרגל וללא כאבים. טיפול זה מעניק תוצאות מיידיות ואפקטיביות לטווח הארוך עבור מצבים של דלקות, ועם הקלה מאוד משמעותית ברמת הכאב וחוסר הנוחות. בנוסף, בכדי להבטיח את אי הישנותה של התופעה נדאג לעקוב וללוות במשך מספר פגישות את אופן צמיחת הציפורניים, וכך נבטיח את גדילתן בצורה תקינה.

שיטת טיפול עם מאה אחוזי הצלחה

שיטת הטיפול שלנו, בה אנו מוציאים רק כשני מ"מ מהציפורן, הינה יעילה ונכונה בהרבה בהשוואה לגישות טיפוליות אחרות. למעשה, זוהי שיטה המבטיחה מאה אחוזי הצלחה ונשענת על ניסיון רב שנים וידע מקצועי מעמיק בתחום, שלעיתים קרובות חסרים גם לרופאים כירורגיים. כך למשל, פנייה לרופא כירורג להוצאת ציפורן חודרנית ברגל לרוב מטופלת באמצעות הרדמה מקומית, והוצאה חלקית או שלמה של הציפורן. בפועל, מדובר בהליך הרדמה כואב והרבה פחות מדויק, המוציא הרבה יותר חלקי ציפורן משני המילימטרים הבעייתיים שחודרים לתוך בשר האצבע. כמו כן, גישה זו אינה מספקת פתרון לטווח הארוך והיא אף עלולה להוביל לצמיחה מחודשת ובלתי הפיכה של ציפורן מעובה הנוטה לפטרת. לכן, לפני שאתם רצים לכירורג כדאי שתגיעו אלינו ותזכו לטיפול מדויק, מהיר, לא כואב ויעיל, שיפתור אתכם אחת ולתמיד מהבעיה המציקה של ציפורן חודרנית.

לטיפול בציפורן חודרנית

להזמנת טיפול מקצועי ויעיל עבור הוצאת ציפורן חודרנית ברגל ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם לב מדיקל פדיקור בטלפון 1-700-555586.