כמה עולה פדיקור?

כמה עולה פדיקור?

בסניפי לב מדיקל פדיקור יעניקו לכם טיפולים מקצועיים ומתקדמים עבור צרכים רפואיים ואסטטיים. החברה מנוהלת על ידי אלי לב, הוותיק והמנוסה שבפדיקוריסטים הרפואיים בארץ, ועלי יד בנו בועז לב המנהל את סניף תל אביב. חברתנו ידועה ברמת הטיפולים הגבוהה, במקצועיותם חסרת הפשרות וביכולתם לפתור בעיות שהרפואה לא הצליחה. כל זאת במחיר הוגן ועם שירות אדיב ואישי לכול לקוח.

חשיבות טיפולי פדיקור
כפות הרגליים מנקזות אליהן את כול עצבי הגוף ונושאות במשך שעות רבות של היום את משקלו. על כן, כף רגל פגועה ולא בריאה פוגמת באיכות החיים וביציבת הגוף, בהליכה ובישיבה. בנוסף, לאנשים רבים חשוב לטפח את כפות רגליהם החשופות, ולהעניק להן חזות נאה, בריאה ורעננה של העור והציפורניים. מטרות אלו מושגות באמצעות טיפולי פדיקור רפואיים ואסטטיים המוצעים על ידי חברתנו בסניפי נהרייה ותל אביב עבור מחירים הוגנים ומשתלמים.

עלות טיפולי פדיקור
על השאלה כמה עולה פדיקור אין לנו תשובה אחת, מכיוון שהעלות משתנה בהתאם לסוג הטיפול ומשכו, ומורכבות הבעיה. כך למשל, יש הבדל בין טיפול רפואי לחולי סוכרת, ציפורן חודרנית או יבלות, וכן בין טיפולים אסטטיים שונים כדוגמת הסרת עור קשה או עיצוב ציפורניים. יחד עם זאת, כול המחירים שאנו גובים הינם הוגנים ומותאמים לרמת המקצוענות והסטנדרטים הגבוהים של עבודתנו.

הליך הפדיקור
טיפולי הפדיקור שאנו מספקים מבוססים על ניסיון וידע רב, המאפשרים לנו לאבחן ולטפל במגוון מצבים ובעיות נקודתיות לפי מצב כף הרגל של כל אדם. הבסיס להליך מקצועי זה מתחיל במטופל רגוע ונינוח היושב על כיסא או שוכב על מיטה נוחה, ואנו נדאג לנקות ולשטוף את כפות הרגליים על מנת לאבחן את מצבן הריאלי. לאחר מכן, אופי הטיפול ישתנה בהתאם למצב כף הרגל וצרכי המטופל. לדוגמא, הטיפול יכול להיות מורכב מריכוך עור כף הרגל, קילופו של עור קשה, הזנת כפות הרגליים, חיטוי מרווחי אצבעות, הזרמת דם לשכבות עור חיצוניות, טיפוח וסידור ציפורניים, עיסוי מרגיע ומפנק של כפות הרגליים, או סיוע בתכשירים רפואיים עבור בעיות ספציפיות כמו פטרת בציפורני כף הרגל.

הזמנת טיפולי פדיקור
להזמנת פדיקור רפואי ואסטטי ברמה הגבוהה ביותר, ולקבלת עוד מידע והצעת מחיר, צרו קשר עם לב מדיקל פדיקור בטלפון 1-700-555586.