טיפול טבעי פטרת ציפורניים

טיפול טבעי – פטרת ציפורניים

טיפול טבעי פטרת ציפורנייםזיהום פטרת ציפורניים – חוויה מייסרת. הצרה היא לא רק נוכח הציפורניים המכוערות שמשפיעות על המראה שלך, אלא גם על הריח המעורב בזה. מספר גדול של אנשים הנגועים בפטרת ציפורניים מעידים על כך ישנן אפשרויות רבות וזמינות לטיפול בפטרת ציפורניים, הכוללים טיפולים קונבנציונליים וטבעיים. למרות הפופולריות הגוברת של הטיפולים הטבעיים למגוון רחב של מחלות והפרעות, יש הרבה אנשים שעדיין לא מאמינים באפקטיביות של טיפולים הטבעיים בפטרת ציפורניים.

להלן מספר המלצות על טיפוליים טבעיים בפטרת ציפורניים ותרופות סבתא:

  1. יש להשהות את הציפורניים הנגועות בפטרת במשך 15 דקות ביום בדלי/כלי קיבול, בתערובת של מים פושרים וחומץ – ביחס של 50% לכל מרכיב תפוחים הטבעי. ניתן להוסיף לשים חומץ תפוחים טבעי.
  2. לטפטף כמה טיפות של שמן עץ תה על ציפורני הרגליים בכל יום.
  3. צור חריצי אור בציפורניים המושפעות בפצירה ותוך שפשוף החריצים צור אדים לתוך חלק העליון של הציפורן. יש לעשות את זה כמה פעמים ביום במשך כמה ימים. החריצים יסייעו לשפשף האדים לחדור לציפורן.
  4. נסו השריית אצבעות רגליך בפי חיטוי לשטוף יומי לאחר כל מקלחת.
  5. יצירת תערובת של רוטב סויה ורוטב אורן ולשים כמות קטנה בטפטוף על הציפורן הנגועה בפטרת לאחר כל מקלחת.
  6. אפשרות נוספת היא לשים כמה שיניי שום טריות באצבעות בזוג גרביים ולישון בהם בלילה או לכתוש קצת שום טרי ולשים אותו ישירות על הציפורניים הנגועות בפטרת

עצות לטיפול טבעי בפטרת הציפורניים

  • שמור על הרגליים נקיות ויבשות ככל האפשר והשאר את אצבעות הרגליים והידיים מטופחות. לך יחף ככל האפשר, במיוחד אם הרגליים נוטות להזיע.
  • לבש גרבי כותנה שיעזרו לכפות הרגליים שלך להישאר יבשות יותר.
  • זכור שטיפול בפטרת הציפורניים יכולה לקחת חודשים רבים לא משנה איזה טיפול אתה מנסה, אתה חייב להיות עקבי עם טיפול עד שזה יקרה.

 

חשוב לנו להדגיש כי למרפאות לב מדיקל אין שום ניסיון או הוכחה מוצלחת על טיפולים טבעיים בפטרת הציפורניים ואנו ממליצים בכל תוקף לגשת אל אחד מסניפי הרשת לבדיקה ראשונית וייעוץ ללא עלות, על ידי הצוות המקצועי והמיומן שלנו. טלפון: 1-700-555586

שיחת ייעוץ חינם