טיפול ביבלות ברגליים

טיפול ביבלות

יבלות מהוות מפגע אסתטי, ודאי כאשר הן מופיעות על איברים בולטים בכלל ובפנים בפרט. יש הצדקה ולגיטימציה מלאות לגשת לבירור ולייעוץ אצל רופא עור. די שעצם קיומה של יבלת יפריע ויטריד כדי לגשת לייעוץ. טיפול יבלות ברגליים חייב להעשות על ידי בעל מקצוע שמבין את התחום. בנושא טיפול ביבלות ברגליים הקליניקה שלנו יכולה לעזור ולפתור את הבעיה.

רופא עור עשוי לשקול חלופות שונות להסרת יבלת. הסרת יבלות יכולה להתבצע בשיטות שונות כגון: הקפאה, צריבה, חיתוך, הסרה בלייזר ועוד. מטפלים הומאופתיים שונים עשויים להביא עדויות של מטופלים אשר הודות לשימוש בטיפול הומאופתי נעלמה היבלת שבגללה הם פנו לטיפול.

יש מי שפונים לטיפול ביבלות ברגליים בעיקר בשל הפגם האסתטי שלה בעוד אחרים פונים לטיפול כאשר היבלת נמצאת בכף הרגל מפריעה מאוד בהליכה וגורמת כאב.

שיטות הסרת יבלות אינן רבות. בחירה באחת מהשיטות תלויה בשיקול דעתו של הרופא המשקלל גורמים שונים כגון גיל המטופל, מצבו הבריאותי הכללי ועוד. בכל מקרה, בשונה מטיפול שמרני הכולל מריחת משחה על יבלת, לא רק שלא מומלץ לבצע הסרת יבלת באופן עצמאי, היא כרוכה בסיכון, לכן יש להותיר את מלאכת ההסרה לאנשי מקצוע המאומנים ומיומנים ובעיקר מוסמכים לבצע זאת.

הסרה שקטה

די בעובדה כי הסבל הגדול ביותר של יבלת בגופם אינה הכאב שהיא גורמת אלא האופן הבלתי נמנע שבו היא גלויה וחשופה לעין כול כדי להניע רבים ממי שיש להם יבלות לברר ולבחון חלופות שנות להסרתן. לפני ההסרה חשוב לקבל חוות דעת מקצועית של רופא עור. חשוב לוודא כי טיפול יבלות ברגליים יבוצע על ידי בעלי ידע בתחום

טיפול ביבלות ברגליים
ההסרה היא פרוצדורה פשוטה באופן יחסי. היא אינה מחייבת אשפוז ולמעשה היא אינה כרוכה בתהליך החלמה, היות שתכף להסרתה ניתן להמשיך בשגרת היום.

יבלת מזוהה כסרח עודף, כסוג של גבנון. אף שמדובר בעכבר – עבור מי שהיבלת צומחת בגופם היא משולה להר. לרשותכם אנשי מקצוע מהטובים בתחומם לקבלת ייעוץ וטיפול מיטבי להסרת יבלות.

בדרך כלל יבלת אינה מסוכנת – ודאי לא באופן מיידי, אבל לא כדאי להיוותר שווה נפש ורצוי לעקוב אחריה כדי לוודא כי היא אינה משתנה באופן העלול ואף צריך לעורר חשש וחשד כי לא מדובר ביבלת רגילה אלא בגידול המחייב טיפול מסוג שונה לחלוטין.

מרפאות לב מדיקל מציעות טיפול איכותי ויעיל בהסרת יבלות.

ניתן ליצור קשר עם צוות המרפאה לכל שאלה או עניין.

שיחת ייעוץ חינם